Попит на госптовари оптом зростає з кожним роком. Невеликі торгові точки, що продають різну дрібноту, ніколи не пустують. Навпаки, відділи з продажу госптоварів з'являються в магазинах, де раніше подібними речами не торгували.

Власники всіх магазинів, навіть продуктових, намагаються мати запас товарів постійного користування, тим більше, що вони приносять гарний прибуток і при цьому не потрібно стежити за терміном їх придатності.

Кожна людина мінімум раз на день забігає в такий магазинчик, адже постійно що-небудь потрібно - то клей, то скотч, то ніж, то гумові рукавички. Причому попит на господарські товари не залежить від пори року. Необхідні дрібниці потрібні завжди.

З появою великого вибору господарських товарів покупець став перебірливий - із безлічі видів продукції вибирає тільки якісні речі. Це чудово розуміють виробники, постійно покращуючи не тільки зовнішній вигляд продукції, роблячи її більш привабливою, але і намагаються використовувати більш якісний матеріал.

Китайські госптовари оптом... з України

Якщо раніше власникам магазинів госптоварів доводилось робити оптові закупівлі в Китаї, що доставляло чимало труднощів, то зараз ситуація кардинально змінилася. Тепер ми - інтернет-магазин «1001 дрібниця» замовляємо величезними партіями товар безпосередньо від китайських виробників, а українським підприємцям пропонуємо невеликі оптові партії товару - всього на кілька тисяч гривень.

Вигідно абсолютно всім: нам - у нас оптовий бізнес, нашим клієнтам - вони замовляють тільки ту кількість товару, яка їм необхідна, а також розширюють свій асортимент новою продукцією, купивши буквально кілька десятків штук нових найменувань.

Варто згадати про зручну доставку нашого товару. Сидячи вдома на дивані, за кілька сотень кілометрів від Одеси, по фотографіях на сайті замовляти товар, а потім чекати, поки поштовий перевізник доставить вантаж прямо в торгову точку. Ось яка сила сучасних технологій! Можна комфортно і безпечно вести бізнес за допомогою нашого інтернет-сайту.

Не треба час від часу відправлятися до оптовиків за товаром. Більшості підприємців саме це було не по душі - тільки привіз партію одного товару, другий закінчився. Пора знову вирушати в далеку путь.

Більше ніяких баулів, тяжкої дороги та затримок в дорозі. Товар доставлять у кращому вигляді - акуратно запакований в коробках. Як то кажуть: отримайте, розпишіться і торгуйте!

Комплектуйте свої замовлення через сторінки нашого сайту. Будуть труднощі - телефонуйте. Давайте займатись успішним бізнесом разом!