Користуючись кожен день побутовими речами, ми навіть не замислюємось, яке місце в житті займають господарські товари. Оптом вони коштують копійки, може тому ми абсолютно не помічаємо їх постійної присутності в нашому житті?

Адже без звичайної шпильки або рулончика скотча не обійтися! І таких найменувань тисячі, продивіться сторінки нашого сайту! Асортимент госптоварів настільки великий, що тут можна знайти абсолютно все. Якщо перед покупкою дорогого товару ми замислюємось, наскільки нам потрібна ця річ, то заходячи в господарський магазин за черговим ножем або викруткою, навіть думки такої не виникає. У господарстві все знадобиться.

Постійно користуючись тими чи іншими товарами, нас цікавить тільки одне - якість. Але якщо аналогічні речі зроблені майже з такого ж матеріалу, однаково виглядають, покупець вибере той, що дешевше, і нітрохи не помилиться! А хто забезпечує нас настільки необхідними господарськими дрібницями? Китай, звичайно ж!

Чому господарські товари оптом везуть з Китаю?

Всі чули вислів «Китайське диво». Протягом кількох десятиліть промисловість Китаю демонструє дивовижні темпи розвитку. Виробники голосно заявили про себе на ринку, встановили нове технологічне обладнання, що дозволило товарам з клеймом «Made in China» на рівних конкурувати із відомими європейськими, американськими та російськими виробниками.

Багато китайських виробників починали свою діяльність із випуску ліцензійної продукції. Підтвердивши якість своїх виробів перед високорозвиненими країнами, китайці взялися за виробництво товарів для дому. І це у них вийшло! Аналогічний виріб, зроблений в одній із країн Європи, був би в рази дорожчим. У Китаї - дешева робоча сила, тому вартість товарів найнижча на сучасному ринку. Китайські виробники гідні захоплення. Виробляти стільки потрібних дрібниць, нічого не залишити без уваги! При цьому покупці їхньої продукції постійно бачать поліпшення якості товару.

Беремо товар коробками - заробляємо пачками!

Продукцію китайських підприємств реалізовують не тільки на території України та її найближчих сусідів. Китай давно став основним торговим партнером країн Євросоюзу та Сполучених штатів Америки. Будьте впевнені, американці змахують пил зі своїх сервантів точно такими ж яскравими віниками.

Замислюючись про власний бізнес, багато хто не хоче займатися госптоварами. І даремно! Дрібний товар принесе набагато більше прибутку, ніж продаж однієї великогабаритної речі. В одну коробку замовлення невеликих господарських товарів поміститься кілька сотень штук.

Ми впевнені, що товари, які ви замовите в інтернет-магазині «1001 дрібниця», знайдуть місце в кожному будинку і зроблять проживання в ньому максимально комфортним.