На сьогоднішній день метод ультразвукової діагностики вважається одним з найбільш ефективних, безпечних для людини і звичайно ж прийнятних у фінансовому плані. Як показує статистика, практично в кожній сучасній лікарні, яка має, як мінімум, середній потік пацієнтів є УЗД апарат. Крім того, ця наукова галузь продовжує активно розвиватися, а обладнання - вдосконалюватися.

Своє заслужене місце в цій сфері посідають ультразвукові прилади Medison - це південнокорейська фірма, яка має досвід роботи в напрямку розробки діагностичного обладнання без малого 30 років. Її зручна ергономічна і надійна продукція дозволяє компанії стабільно утримувати лідируючі позиції на ринку ось вже багато років.

Сучасні сканери Medison успішно поєднали в собі останні розробки електроніки та нові технології обробки зображень.

Базова комплектація ультразвукових приладів даного виробника включає: сканер, монітор, вбудовані модулі енергетичного, кольорового, імпульсного та спрямованого енергетичного допплера, сенсорну панель і інші елементи. До базової комплектації також додається кардіо-система, тканинної доплер, система DICOM.

Окремо варто відзначити, що УЗД апарати Medison мають кольорові, енергетичні, спрямовані енергетичні, тканинні, імпульсні і неперервнохвильові допплери, які дозволяють отримувати тривимірне зображення в реальному часі. Обладнання має максимально доступне дозвіл екранів, в його основі лежить технологія формування тривимірного зображення. Крім того, апарати оснащені мультислайсингом.

Область застосування сканерів даного виробника дуже широка. Воно є практично універсальним, але найчастіше дані УЗД сканери застосовують в мамології, акушерстві, гінекології, а також урології, кадиологии і педіатрії. За допомогою ультразвукових приладів Medison можна з точністю здійснювати транскраніальні дослідження, м'язо-скелетні дослідження, вивчати поверхневорозташовані органи, проводити дослідження судин.

Де купити прилади ультразвуку Medison в Україні?

Велика кількість УЗД сканерів Medison ви зможете знайти в асортименті компанії RH. Підприємство займається прямими поставками діагностичного обладнання цього та інших виробників з-за кордону. На будь-яку модель діє гарантія - 12 місяців. Переглянути повний каталог сканерів можна в розділі Товари. Перед продажем обладнання в обов'язковому порядку тестується. Крім того, разом з покупкою компанія надає цілий ряд додаткових послуг, таких як монтаж та наладка приладів, а також навчання медичного персоналу поводженню з ним. Умови співпраці та ціни на обладнання можна обговорити з фахівцем компанії RH у телефонному режимі. Звертайтеся.