Ні для кого не секрет, що якість нашого бензину бажала б бути кращою. Різноманітні добавки, нестабільний хімічний склад в сукупності з водою та брудом не можуть позитивно впливати на ефективність роботи автомобіля. Працездатність інжекторів швидко зменшується і автовласники зобов’язані звертатися за професійною допомогою. Тому й не дивно, що обладнання для чистки інжектора є невід'ємною частиною будь-якого автосервісу.

Стенд діагностики і очищення форсунок «Sprint 6» - вибір професіоналів

Багаторічний досвід успішних продажів та виключно позитивні відгуки споживачів дозволяють стверджувати, що стенд «Sprint 6» є кращим обладнанням для діагностики і очищення електромагнітних форсунок. Практичність в експлуатації, ефективність у роботі та точність результатів – це лише маленька частина переваг цього пристрою. Кожна деталь у ньому продумана до дрібниць і заточена під зручність та результат.

За допомогою стенду «Sprint 6» можна здійснити такі операції:

- перевірити форсунки на герметичність;
- оцінити продуктивність форсунок;
- проконтролювати швидкодію спрацювання/відпускання пружини;
- визначити форму конуса розпилу;
- здійснити ефективне промивання і очищення спеціальною рідиною форсунок як знятих, так і не знятих з паливної рампи авто.

Стенд «Sprint 6» володіє такими конкурентоспроможними властивостями:

+ ефективна перевірка і очищення інжекторних форсунок в умовах СТО та автосервісу;
+ діагностика та очищення високоомних і низькоомних інжекторних форсунок;
+ одночасна робота з шістьма форсунками;
+ до восьми основних режимів для діагностики і очищення форсунок;
+ гнучкість налаштування параметрів перевірки і очищення форсунок;
+ можливість очищення інжекторних форсунок, не знімаючи їх з двигуна.

За покупкою обладнання для чистки інжектора до ПП «Васильєв»!

Якщо ви бажаєте покращити технічне оснащення вашої станції техобслуговування, звертайтесь в ПП «Васильєв»! У нас ви можете купити все необхідне для майстра з ремонту інжекторного автомобіля: стенд діагностики і очищення форсунок «Sprint 6», стенд для перевірки та ультразвукового чищення форсунок інжекторних двигунів «WebSonic», установку для діагностики і промивання паливних систем КС-120, адаптер для діагностики інжекторних автомобілів «KL-Line».

Ми реалізуємо лише сертифіковану продукцію, яка відповідає всім встановленим стандартам якості. Пропонуємо розумні ціни на всі товари. Завжди раді проконсультувати та допомогти зробити правильний вибір.

Оформіть замовлення на обладнання для чистки інжектора на нашому сайті і ми доставимо його в будь-яку точку України в максимально стислі терміни. Якщо маєте запитання, телефонуйте!