Після вареників, борщу та картоплі улюбленою стравою українців є макаронні вироби. Нехай їх готують не так вишукано, як, наприклад, в Італії, але купують макарони різних видів дуже багато!

У макаронів є дві найкращі якості - вони смачні, а також легко та швидко готуються. Після невеликої порції макаронів завжди настає відчуття ситості - через п'ять хвилин не виникає бажання знову бігти на кухню. Крім того, рослинна клітковина, яка міститься в макаронах, корисна для діяльності кишечника, допомагає вивести холестерин із крові.

Макаронні вироби - відмінний гарнір до м'ясних, овочевих, молочних, рибних страв. Це - ситна та здорова їжа. Якщо хтось скаже, що не їсть макарони, щоб не поправитися - з ним можна посперечатися! Макарони - це не тільки смачно, але і корисно! Порція макаронів на обід додасть енергії на цілий день. Всупереч переконанням, що макарони калорійні, вони є низькокалорійним продуктом. На упаковці позначають калорійність 300-400 кал, але це визначення для сухого продукту. Після варіння калорійність виробів стає набагато нижчою - близько 130 кал на 100г.

Щоб макаронні вироби принесли користь, навчіться правильно їх вибирати!

Купуючи макарони, варто звернути увагу на декілька факторів. Насамперед, огляньте вміст пачки візуально. Сірий колір виробів свідчить про погану якість товару, такі навіть варити не варто - вони просто злипнуться в один клубок. Інша справа - макарони ТМ Подільський край - гладкі, жовті, цілі. Такі вироби при варінні залишаться неушкодженими, а що говорити про смакові якості! Коштують вони дорожче звичайних макаронів, але за високу якість продукту варто заплатити! На власному здоров'ї не економлять!

Не купуйте макаронних виробів про запас. Беріть пачку тієї вагової категорії, яку можна зварити за кілька разів. У вологих приміщеннях макарони у відкритій пачці можуть зіпсуватися. ТМ Подільський край подбала про зручну фасовку - різні за вагою пачки смакуватимуть і багатодітним сім'ям, і холостякам.

Корисні макарони потрібно правильно готувати!

Навіть невелика кількість макаронів залишить на фігурі зайві кілограми, якщо їх постійно їсти із жирними соусами або сиром. Готуйте соуси з овочів, зелені, подавайте з нежирним м'ясом, салатами.

Макарони не варто переварювати - це не йде на користь ні смаковим, ні поживним характеристикам. Італійці кажуть, що макарони готові, коли вони «al dente» - будучи повністю готовими, пружні на смак. Промивати макарони взагалі не варто, можна промити кип'яченою водою, щоб не порушувати температурний режим. Завжди варто дотримуватися інструкції - на пачках макаронів ТМ Подільський край доступно написано.

Ми впевнені - спробувавши один раз макарони ТМ Подільський край, ви будете шукати їх на полицях магазинів вашого міста. До хороших продуктів швидко звикають! Готуйте та їжте із задоволенням. Приємного вам апетиту!