Усі поважні та серйозні підприємства, що випускають або реалізують певну продукцію, використовують брендований скотч. Він є, звичайно ж, не основною причиною успішного бізнесу, але однією з головних складових так вже точно.

Успіх складається з дрібниць

В той час, коли одні компанії обходяться без застосування брендованого скотчу, інші з його допомогою підвищують свої позиції в конкретній сфері діяльності. Як то кажуть, успіх складається з дрібниць. Здавалося б, на що здатна клейка стрічка з логотипом? Ну вона зверне увагу покупця, насамперед, на ваш товар, знизить ризик переплутати упаковки, що ще? Та багато чого!

По-перше, є можливість провести спеціальну промо акцію, таку як примотка товару. Приєднати до основної одиниці товару додаткову для стимулювання продажів або скріпити кілька товарних одиниць для продажу за однією ціною. Без брендованого скотчу, наприклад, зі словом «акція» просто не обійтися. Повз такий приємний сюрприз покупець не пройде.

По-друге, на скотч може бути нанесений логотип вашої компанії. Таким чином підвищується впізнавання бренду. Якщо бренд розкручений, можна нагадати покупцеві про себе, якщо новий - змусити звернути увагу.

По-третє, це чудовий захист від несанкціонованої підробки або крадіжок.

По-четверте, є прекрасна можливість нанести на скотч інформацію про умови транспортування товару, терміни зберігання та інші технічні характеристики.

Якщо ваша компанія потребує недорогої, але ефективної реклами, якщо ви хочете надати вашому товару фірмового стилю - без брендованої скотч-стрічки не обійтися!

Брендований скотч як він є

Брендований скотч (бренд-скотч, скотч рекламний) - це скотч, на який нанесений логотип виробника. В наш час кількість великих підприємств і дрібних компаній, які використовують саме такий скотч в якості оригінального скріплення продукції та інших цілей, зростає в геометричній прогресії. І головна його перевага - величезний плюс на користь ефективності реклами.

Застосування бренд-скотча можна розділити так:

- розклеювання в місцях продажу: на лотках, кіосках, полицях магазинів, супермаркетів;

- скріплення товарів, які продаються разом з акцією.

Друкується на самоклеючому папері, плівці (білій або прозорій).

Бренд-скотч від «Колін-Л»

Бренд-скотч від «Колін-Л» - це барвиста поліграфічна продукція, яка якнайкраще виконає покладені на неї функції: і приверне увагу, і прорекламує, і проінформує, і захистить. До того ж оформлення замовлення в «Колін-Л» передбачає багато додаткових переваг: консультативну допомогу, оперативне виготовлення, доступну вартість тощо. Детальніше про продукцію компанії та умови співпраці - на сайті.

Ще Сократ говорив: «Хороший початок - не дрібниця, хоча і починається з дрібниці». А Сократ був мудрою людиною. Тож не нехтуйте деталями, йдіть від малого до великого. Замовляйте брендований скотч, активно його використовуйте - і успіх вашій справі гарантований!