Пропонуємо статтю Келлі Голдсміт (викладача Келлогської школи менеджементу Північно-Західного університету) і Маршалла Голдсміта (автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу). 

Одного разу я мав честь провести 50 днів з Пітером Друкером, відомим у світі спеціалістом з менеджменту. За той час він сказав багато цікавих речей, але особливо мені запам’ятався коментар щодо моєї професії.

Він сказав, що консультанти дуже багато розповідають керівникам про те, що їм треба робити. І мало — про те, з чим варто було б «зав’язати».

З чим же варто «зав’язати»? Кожна людина має неприємні звички, які заважають їй у житті, роблять її менш щасливою, ніж вона могла б бути.

Можливо, в цей момент ви думаєте, що не маєте звичок, які по-справжньому дратують людей. І помиляєтесь. Швидше за все, ви трохи лестите собі. І чим успішніші ви, тим більше собі лестите.

Впевненість та оптимізм успішних людей не завжди виправдані, але саме ці якості спонукають їх іти вперед та ризикувати. Дослідження показують, що пригнічені люди, навпаки, є дуже реалістичними. Отже, лестити собі — не так уже й погано. Але не в тому випадку, якщо людина зовсім не здатна оцінювати себе критично.

Тож ось три найпоширеніші неприємні звички успішних людей. Читайте далі і побачите, чи впізнаєте там себе.

1. Їм постійно потрібно перемагати. Якщо справа важлива, вони повинні перемогти! Якщо справа має вирішальне значення, вони повинні перемогти! А якщо це дрібниця? Вони все одно повинні перемогти. Ось один гіпотетичний тест, який провалюють 75 відсотків моїх найуспішніших клієнтів: Ви хочете піти повечеряти до ресторану А. Але ваша половинка чи друг хоче піти повечеряти до ресторану Б. Після палких дискусій ви йдете до ресторану Б. Це був не ваш вибір, їжа смакує жахливо, обслуговування жахливе. Тепер маєте два варіанти дій. Перший — критикувати їжу і підкреслювати, який жахливий вибір ресторану було зроблено, і що цієї помилки можна було б уникнути, «якби хтось послухав мене».

Другий варіант — замовкнути, їсти страви і намагатись отримувати задоволення від вечора. Що ж ви оберете? Коли я задаю цей тест своїм клієнтам, 75 відсотків кажуть, що правильний варіант — «замовкнути». Але що б зробили вони? Критикували б їжу. Тобто вони роблять протилежне тому, що вважають правильним.

Ось ще один тест: Ви повертаєтеся додому після важкого дня. А ваша дружина/чоловік, кохана людина чи друг каже: «Ох, і важкий у мене сьогодні був день!». Багато розумних, успішних людей відповіли б на це: «У кого, у тебе важкий день? Ти хоч можеш уявити, з чим сьогодні довелося мати справу мені?». Дух конкуренції навіть спонукає їх доводити, що вони більш нещасні, ніж їхні половинки!

2. Вони надто сильно стараються все вдосконалити. Ось приклад: ініціативний, творчий працівник прийшов до вас з ідеєю. Ви вважаєте її чудовою. Але замість того щоб сказати «Чудова ідея», кажете: «Непогано. Але чому б не додати ось це?». Можливо, тепер ідея цього молодого працівника виросла у вартості приблизно на 5 відсотків, але як щодо його ентузіазму? Він упав приблизно на 50 відсотків, тому що це більше не його ідея —  тепер вона ваша.

Розумним, успішним людям неймовірно важко стримувати бажання постійно «підправляти» ідеї та пропозицій інших. Припустимо, ви покращуєте ідею, але ж підриваєте їхній ентузіазм. До того ж, якщо чесно, ви не просто намагається бути корисним — а розповідаєте світові, який ви розумний. Наприклад, ми, володарі докторського ступеню, поспішаємо розповісти про нього всім оточуючим. Розумним, успішним людям неймовірно важко йти по життю, не розповідаючи іншим, які вони розумні. Але з цим по-справжньому потрібно «зав’язувати». 

3. Вони люблять публічно критикувати. Будучи успішною і розумною людиною, ви знаєте, як важливо будувати позитивні стосунки. Разом з цим, у вас є високі стандарти. Ви знаєте, коли робота робиться не дуже добре. Але що трапляється зі стосунками, коли ви критикуєте колег і скаржитесь на них у присутності інших? Звісно, нічого хорошого.

А тепер доводжу до вашого відома, що я сам маю цю погану звичку. Коли я вперше хотів отримати відгуки від працівників, то дав їм заповнити анкету. Один з її пунктів називався «уникання деструктивних коментарів щодо інших людей». Яку оцінку я за нього отримав? 8 процентильних еквівалентів. Це означає, що 92 відсотків людей у ​​світі краще вміють «уникати деструктивних коментарів», ніж я. І це при тому, що я — автор тесту!

Наступного разу я розповім, як позбутися цих дратуючих звичок. А тим часом пропоную вам відповісти на питання: які неприємні звички ви помічали в інших успішних людей?

Келлі Голдсміт і Маршалл Голдсміт

Джерело: The Business Insider

Переклад — портал УкрБізнес

Читайте також статті: Що відрізняє надзвичайно успішних людей від решти?Вбивця щастя номер один — бажання взяти на себе надто багатоДев'ять речей, які успішні люди роблять по-іншому.