Цікавить виробництво дерев'яних піддонів (палет)? Хочете дізнатися, як виготовляють цей вид тари, щоб вона виконувала свої функції на відмінно? Питаєте, де придбати за хорошою ціною, на вигідних умовах співпраці і чому варто зупинити свій вибір на дереві, а не, скажімо, на пластику або іншому матеріалі? Чудово, що ви хочете знати все перед здійсненням покупки. Таким чином, результат буде відповідати вашим очікуванням.

Готові дізнатися відповіді на найважливіші запитання? Тоді вперед!

Битва піддонів: дерево, пластик або метал?

Як два помножити на два, зрозуміло, що кожен виробник буде яро захищати свою продукцію: виробник дерев'яних піддонів - дерев'яну, пластикових - пластикову, а відповідно, металевих - металеву. Ми, як незалежна сторона, хочемо обґрунтувати, чому ж краще купити дерев'яні палети.

Переваги дерев'яної тари:

- висока міцність. Забезпечує більш тривалий термін використання;

- велика вантажопідйомність. Дозволяє обійтися використанням оптимальної кількості палет. Немає необхідності купувати зайві, витрачати додаткові кошти;

- екологічність. Дерев'яні піддони - це біологічно чистий вид тари;

- багаторазове використання. Їх виготовляють з відновлюваних матеріалів;

- надійна фіксація вантажу. Завдяки високому тертю, яке забезпечує деревина, при використанні дерев'яних палет немає необхідності застосовувати додаткове кріплення (стрічки, ремені, стрейч-плівки);

- легкий ремонт. Замінити або відремонтувати деталь, що вийшла з ладу, не складе ніяких проблем;

- термічна обробка. Відповідність стандарту завдяки цій характеристиці робить дерев'яні піддони товаром допустимим для експорту;

- більш демократична ціна. Дерево, як основний виробничий матеріал, дешевше, ніж пластмаса, алюміній і сталь.

Не будемо обманювати, що палети з дерева не мають недоліків. Якщо деревину не обробити якісно, її можуть пошкодити шкідники, хвороби рослин, грибок, цвіль, також можуть бути присутні відколи, тріска, тирса. При якісній обробці всього цього з легкістю вдається уникнути.

У разі забруднення деревину важче почистити, ніж пластик або метал. Якщо вважати це єдиним недоліком, який з головою перекривають численні переваги, то робимо логічний висновок: вибираючи піддони, треба зупинятися винятково на дерев'яних!

Як виглядає якісне виробництво дерев'яних піддонів?

Щоб на виході отримати дійсно якісний продукт, сумлінні підприємства використовують хорошу деревину, сучасне обладнання, випробовують готові піддони на міцність. Також точно дотримуються всіх виробничих етапів: розкрій колод впоперек, випилювання бруса з квадратним перерізом, розкрій на шашки, розкрій на дошки, розкій дощок на заготовки, сортування заготовок, усунення дефектів, сколотка, загин цвяхів, обпилювання кутів; додатково можливе нанесення маркування та фітосанітарна обробка. Більш детально описувати робочі моменти не станемо, головне, що ви вловили суть складових якісного виготовлення і тепер зможете правильно вибрати виробника.

Де вигідно купити піддони дерев'яні?

Щоб вигідно вкласти гроші в тару, треба звернутися до хорошого виробника, наприклад до ФОП Рябов А.П. Це надійне українське підприємство, яке має великий досвід у виробництві піддонів. При виготовленні дотримується всіх норм і вимог, використовує добрий матеріал. Але головне - пропонує одні з найкращих в країні умови співпраці. Детальна інформація про діяльність підприємства - на сайті: http://riabov.ub.ua/ua/.

Залишилися запитання? На них з радістю відповість виробник Рябов А.П. Телефонуйте, запитуйте! Не задовольняйтеся малим, купуйте найкраще, а найкраще - тільки в цієї компанії!