Полімерпіщана плитка - прекрасне рішення для оформлення тротуарів, доріжок, майданчиків. Вона й економічно вигідна, і якісні характеристики на висоті, і виглядає неперевершено.

Якщо ви зараз роздумуєте, чи варто купити, вибрати саме її серед інших тротуарних покриттів, подальша інформація покликана допомогти вам визначитися.

Властивості полімерпіщаної плитки

Для виробництва полімерпіщаної плитки застосовують пісок, полімери та спеціальний пігмент-барвник. Всі компоненти ретельно перемішуються і пресуються під тиском за допомогою спеціального обладнання.

Така технологія виробництва зумовлює низку специфічних властивостей, характерних плитці з полімерпіщаної суміші. Завдяки стабільності структури, відсутності внутрішньої порожнечі і тріщин, полімерпіщана плитка:

- довговічна. Не боїться сильних морозів, перепадів температур і механічних пошкоджень. Стійка до утворення корозії і появи цвілі, грибків тощо;

- зручна у використанні. Пройшов дощ? Помили водою зі шлангу? А калюж як не було, так і немає. Волога швидко і легко проникає крізь спеціальні отвори і випаровується. Якщо ж провести правильний монтаж, певна кількість води буде йти в землю, тим самим унеможливлюючи появу водяних дзеркал;

- екологічна. Скільки плитка буде використовуватися, стільки і не з'являться ніякі шкідливі речовини і бетонний пил, адже їх у складі просто немає! Інші матеріали, зокрема асфальт, з нею в цьому не зрівняються;

- технологічна при монтажі. Укладання можна проводити і вручну, і за допомогою спеціальної техніки. Швидкість монтажу досить висока, завдяки наявності швоутворювачів: немає необхідності в підгонці. Обробка, зокрема розпилювання, проводиться легко, тому яку б дизайнерську задумку ви не втілювали в реальність, труднощів не виникне.

Ніяка інша методика виготовлення цього комплексу позитивних характеристик не забезпечить.

Полімерпіщана плитка і сфери застосування

Де можна використовувати полімерпіщану плитку? Та де завгодно! І зовні, і всередині приміщення. З її допомогою можна обробити фасад будівлі, прокласти садову доріжку або виділити дитячий/спортивний майданчик. У місті і за містом, біля приватного будинку або на промисловому підприємстві, в демократичному варіанті або в дорогому ексклюзивному дизайнерському рішенні - полімерпіщана плитка буде ідеальна скрізь.

Де купити полімерпіщану тротуарну плитку?

Полімерпіщану плитку великим і дрібним оптом пропонує купити український виробник Рябов А.П. Виготовляючи не просто якісний, а ще і гарний продукт, Рябов А.П. яскраво виділяється на фоні інших підприємств, які створюють плитку. Крім того, пропонуючи низькі ціни і унікальну в своєму роді гарантію 10 років, є мало не єдиною компанією, у якої варто здійснити покупку.

Якщо ми допомогли вам визначитися, і тепер ви впевнені, що полімерпіщана плитка - ідеальний варіант тротуарного покриття (а так воно і є насправді), то невимовно раді цьому. Купуйте, стеліть, а також приймайте в житті постійно не менш правильні рішення!

Необхідна полімерпіщана плитка? Заходьте сюди!