Якщо ви не звикли задовольнятися малим, тоді полімерпіщана черепиця - ідеальний варіант для покрівлі вашого будинку! Якщо ви вважаєте, що краще синиця в руках, адже так дешевше, простіше і т.д., будемо ламати стереотипи! Одним словом, все і навіть більше про полімерпіщану черепицю - далі.

Полімерпіщана черепиця - чудовий і унікальний у своєму роді покрівельний матеріал, який не має рівноцінних аналогів за якістю, доступністю та відповідною ціною. Це будматеріал, до складу якого входять прості, але дуже важливі компоненти: пісок, полімери і барвник. Це один із способів подбати про навколишнє середовище, завдяки переробці пластикової тари. Це економія грошей без шкоди якості, як то кажуть, на рівному місці... Для нас перераховувати плюси полімерпіщаної черепиці - суцільне задоволення, а для вас пізнавати їх - 100 % правильне рішення. Тож давайте до цього і приступимо.

Полімерпіщана черепиця славиться такими перевагами:

- ударостійкість. Атмосферні явища у вигляді граду та інші механічні впливи не страшні;

- невелика вага (плюс при монтажі і транспортуванні);

- низьке водопоглинання, як результат - стійкість до цвілі, грибків і інших подібних явищ;

- низька теплопровідність забезпечує відсутність конденсату на внутрішній поверхні;

- чудове утеплення, без чого не обійтися в холодну пору року;

- приголомшлива морозостійкість. Черепиця бездоганно витримує більше 2000 циклів заморожування-розморожування;

- звукоізоляція. Непотрібний шум з вулиці явно не пройде через таку покрівлю;

- стійкість до агресивних середовищ, наприклад, до кислотних дощів;

- відсутність необхідності посилення кроквяної системи;

- можливість застосування для дахів різної конструкції, навіть найскладнішої, зокрема й для односхилих, двосхилих тощо;

- стійкість до ультрафіолету, завдяки чому первозданний колір зберігається протягом дуже довгого часового проміжку - не менше 30 років;

- ну і звичайно ж привабливий зовнішній вигляд - без нього в цій справі нікуди.

Завдяки всім перерахованим позиціям черепиця з полімерпіщаної суміші є зручним у монтажних роботах і довговічним будівельним матеріалом. Вам не доведеться постійно міняти покрівлю через втрату нею своїх функціональних якостей.

Напевно вам дуже цікаво, чи є у полімерпіщаної черепиці недоліки. До цієї категорії характеристик можна віднести хіба що відносну пожежобезпечність: покриття помірно загорається, полум'я не поширюється. При правильному виробництві та розумному дотриманні правил безпеки боятися нічого.

Купити полімерпіщану черепицю в Україні можна і треба у ФОП Рябов А.П. Чому ми так одностайні та категоричні? Тому що крім основних переваг, які по суті своїй має полімерпіщана черепиця, ви отримуєте на руки чимало додаткових. Рябов А.П. пропонує низькі ціни, консультативну допомогу професіоналів у підборі і кількісному розрахунку матеріалу, організацію або здійснення доставки, навантаження при цьому абсолютно безкоштовно.

Увага, це ще не все! Унікальність пропозиції згаданого виробника невимовно вас порадує: на кожну партію полімерпіщаної черепиці надається гарантія вдвічі більша, ніж у більшості українських компаній (з іншими різниця ще вагоміша) - 10 років! Ніяких жартів, це дійсно так. Робіть висновки.

З полімерпіщаною черепицею від ФОП Рябов А.П. доведеться перефразувати одвічне прислів'я "краще синиця в руках, ніж журавель у небі". Синиця добре, а журавель краще! Тим більше, що у вас є прекрасна можливість з легкістю його втримати.