Хто б не бажав після важкого робочого дня поплавати в басейні біля свого будинку? Плавання має дуже позитивний вплив на здоров'я людини, фізичну форму і емоційний стан. Воно підходить навіть тим людям, кому протипоказані фізичні навантаження. Ось чому будівництво басейнів настільки популярне. У вас є свій заміський будинок, але ще немає басейну біля нього? Тоді ми йдемо до вас! Компанія "Лорд-Х" здійснює проектування, будівництво та монтаж басейнів різного типу: відкритих, закритих, дачних, скимірних та інших.

Будівництво та монтаж басейнів: з минулого в сучасність

Штучні водойми відомі ще з давніх часів. Їх будували в країнах Древнього Сходу, Греції і Риму, використовуючи для обмивання. Що стосується наших днів, то басейни користуються величезною популярністю як серед мешканців заміських будинків, так і серед власників оздоровчих СПА салонів. Причому в першому випадку басейн є невід'ємною частиною красивого, забезпеченого життя. Це чудовий елемент дизайну, з допомогою якого можна створити особливу атмосферу.

Звернувшись в компанію "Лорд-Х", ви отримаєте повний комплекс послуг, починаючи від проектування і закінчуючи оздоблювальними роботами. Ми враховуємо всі технологічні нюанси. Це призначення водойми (розважальне або для проведення змагань). Від цього залежить тип басейну, його форма. Потрібно визначитися з розміщенням: в будинку, окремому будинку або в саду. Правда, якщо ви плануєте розміщувати басейн на відкритій території, слід забезпечити його захист від сторонніх очей, а також від вітру. Будівництво та монтаж басейну повинні здійснюватися біля водопроводу і каналізації. Потрібно врахувати наявність грунтових вод, адже вони можуть завдати шкоди басейну.

Басейн вашої мрії - який він?

Якщо ви ще не встигли визначитися з тим, який він - басейн вашої мрії, в цьому вам допоможуть наші фахівці. Ми виконуємо роботи будь-якого рівня складності. Здійснюємо будівництво басейнів з різними чашами: поліпропіленовими, бетоновими, композитними і плівковими. Ми допоможемо вам здійснити правильний вибір після ретельного аналізу ділянки. Великий досвід роботи та професіоналізм дозволяє нашим фахівцям визначити найменші нюанси ще на стадії проектування.

Довіряйте будівництво та монтаж басейнів фахівцям компанії «Лорд-Х» і ви обов'язково залишитеся задоволені результатом! Ми проведемо всі етапи будівництво в повній відповідності з вимогами технології.

Замовити наші послуги, а також проконсультуватися з питань, що цікавлять вас можна за контактними телефонами.