Для чого «вони» потрібні?

Постараємось бути лаконічними як ніколи. Напевно всім будівельникам відомо, що для зміцнення фундаменту будь-якої споруди, арматурні каркаси - річ просто незамінна! Погодьтеся, що одного бетону для фундаменту буде недостатньо. Адже це досить розсипчастий та крихкий матеріал. Саме тому в будівництві ми використовуємо такий важливий елемент як арматурний каркас. Він дозволить нашому фундаменту не зруйнуватись під впливом таких факторів як деформація грунту, зовнішні опади і найголовніше - навантаження. Наше армування повинно бути міцним, якісним та просто безпомилковим. Для цього нам потрібно не тільки правильно встановити арматурний каркас, але й точно розрахувати навантаження на фундамент, забезпечивши жорстку фіксацію. В залежності від будови можна використовувати різну арматуру.

Правильно армуємо фундамент

Приступимо до справи! А для того, щоб нам було простіше розібратися, давайте покроково опишемо процес правильного армування. Ви готові?

1. Копаємо яму під фундамент.

2. Виготовляємо опалубку з дощечок і покриваємо її захисним матеріалом (для того, щоб вони не набрали вологу і не вимазалися).

3. Встановлюємо опалубку і заливаємо цемент. Чекаємо поки він затвердіє.

4. Візьміть металеві прути і прибийте їх на дно виритої траншеї. Відстань між прутами повинна бути не більш 30 см.

5. Постарайтесь запобігти впливу навколишнього середовища на конструкцію.

6. Викладіть цеглини на дно траншеї і почніть вкладати арматуру.

7. Готово! Тепер у нас вийшов арматурний каркас.

Для того, щоб наш каркас не розійшовся, в місцях перетину потрібно зв'язати арматуру за допомогою в'язального дроту. Не бажано це робити зварювальним апаратом, так як ми можемо значно пошкодити наш метал. При зварюванні він може втратити свою твердість і не буде виконувати свою першочергову функцію. Арматурний каркас повинен бути суцільним і укладатись по всій траншеї (стрічковий каркас). Ще існує стовпчастий каркас і різниця його в тому, що він не йде одним цілим, а складається з окремих каркасів. Кожна опалубка, яка заливається бетонним розчином, повинна мати металевий каркас, який в точності повторює її форму. Це дозволить значно зміцнити наш фундамент.

Правильно вибираємо арматурний каркас

З нами вам і вибирати нічого і не треба! Будівельна компанія «УКРІТАРМ» конкретно знає, чого хоче кожен клієнт. Ми вже не перший рік виробляємо і поставляємо на ринок України арматурні каркаси та багато інших виробів для армування залізобетонних конструкцій. В асортименті «УКРІТАРМ» є широкий вибір каркасів різних розмірів. Наші ціни в середньому коливаються від 900 до 2000 гривень за тонну. У виробництві ми використовуємо сучасне обладнання від світових лідерів будівельної галузі. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. За більш детальною інформацією пишіть або телефонуйте нам на гарячу лінію. Будемо раді обговорити з вами будь-які деталі співпраці!