Акт

Гостей ми зустрічаємо по... ну ви в курсі. Як і будь-який театр починається з вішалки, так і будь-який будинок починається зі входу. Адже саме ворота, паркан і хвіртка створюють перше і, можливо, саме незабутнє враження про заміський будиночок. Зрозуміло, кожен власник хотів би, щоб його маєток виглядав не тільки красиво й оригінально, а ще й надійно. І в цій ситуації на сцені з'являються головні виконавці дійства - ковані ворота та огорожі. Це практично вічні витвори мистецтва! Зараз ви дізнаєтесь чому.

Картина

Ковані ворота - це найбільш витончений і естетичний варіант огорожі. Окрім своєї надійності, у справжнього глядача-поціновувача вони можуть викликати відчуття захоплення і впевненості у завтрашньому дні. А для негативного персонажу часом і оманливе - красиві вигини металу лише на перший погляд здаються крихкими. Правильно підібраний метал здатний прослужити близько 50 років! Ви тільки вдумайтеся. Кованому огородженню також по силі такі перепони як волога, дощ та різкі перепади температури. В процесі виготовлення сталь гартують, а метал покривають спеціальним полімером - відповідно їй будуть не страшні будь-які механічні пошкодження.

Сцена

Сьогодні сцена знаходиться у справжньому надлишку персонажів. Є навіть такі «кадри», яким на ній взагалі не місце! Основна складність вибору лежить у недобросовісних послугах так званих «фейкових» акторів. Приміром, хто полюбить актора, який пропонує відверті підробки і послуги з монтажу нижчої проби? Але таких безглуздих ситуацій можна уникнути. Цікаво, що ж повинен знати про ковані ворота та огорожі справжній цінитель?

1. Матеріали - залізо, феросплави, сталеві сплави і чавун.

2. Окремі елементи - мідь, алюміній, титан та інші цінні метали.

3. Чавун, до речі, не повинен використовуватися для основного кування (він лише служить для виготовлення литих елементів).

4. Оптимальна висота огорожі - від 2,5 до 3 метрів.

5. Чим густіше візерунок кування - тим краще (це позитивно впливає на міцність огорожі).

6. З'єднання окремих секцій і деталей за допомогою болтів або зварювання.

7. Шов повинен бути монолітним, рівним і без здутостей та порожніх місць.

8. Який би у вас не був паркан, все одно подумайте про охоронні системі - датчики руху, сигналізації та відео спостереження.

9. Запитуйте послугу 3D-проектування всіх варіантів майбутніх воріт та огорожі.

10. Класика - суворі решітки зі стрілчастим візерунком або піками.

11. Актуальними завжди будуть актуальними і абстрактні геометричні узори, виконані в античному або середньовічному дусі.

12. Якщо ви звикли до цегельного або металевого паркану і вас «напрягає» те, що все так видно - надати приватності допоможуть в'юнкі рослини і зелені огорожі.

13. Читайте далі.

Явище

Ну і зрозуміло, на завершення нашої маленької інформаційної п'єси, ми б хотіли поговорити про місця, де можна замовити всю цю красу. Вірніше про місце. Це українська компанія «УКРІТАРМ». Вже більше 5 років вона займається виробництвом і постачанням кованих виробів та зварних конструкцій для декору. У виготовленні продукції використовуються різні технології - кування, гнутий прокат, лиття, штампування і так далі. З нашою допомогою ви зможете використовувати вже готові ковані елементи або скористатися допомогою наших кваліфікованих дизайнерів. І це не просто ковані огорожі і ворота для вашого будинку. Це справжні витвори мистецтва! Вони підкреслять індивідуальність і особливий стиль як периметра території, так і внутрішніх частин вашої ділянки. Звертайтесь до нас з ідеями стосовно вашого майбутнього замовлення і обіцяємо - ви не пошкодуєте! Чекаємо!