Абсолютно всі складські роботи тим або іншим чином мають тісний зв'язок з переміщенням великої кількості вантажу. А для того, щоб транспортування ящиків та упаковок було значно спрощене, ми можемо використовувати величезний асортимент навантажувачів. Як правило, для закритих приміщень більш практичним і безпечним є електричний навантажувач, коли для відкритих майданчиків буде доцільніше використовувати потужний навантажувач вилковий дизельний. Зараз дізнаєтесь чому.

Купівля

Навантажувач вилковий дизельний можна вважати дійсно вигідним придбанням. Коштує він не так вже й багато, та і ступінь витрати палива у нього не такий вже й високий (дизель коштує завжди дешевше). Єдиний недолік, про який ми вже встигли згадати раніше - даний вид техніки не можна використовувати всередині закритих приміщень. Адже через велику кількість вихлопних газів у вас можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров'ям. В решті до дизельного навантажувача немає претензій. Він чудово працює навіть при найбільш жахливих погодних умовах. Дизельний навантажувач практичний і невибагливий в експлуатації.

Покупка такої техніки дозволить значно збільшити обробку вантажів. Керувати дизельним навантажувачем одне задоволення - потужний дизельний двигун, гідропідсилювач керма, автоматична система гальмування і вбудована діагностична система завжди до ваших послуг! А комплектація навантажувача стандартними важелями управління, без зайвих труднощів дозволить перевчити персонал на роботу з даною моделлю навантажувача.

Переваги

Зараз ми перерахуємо переваги, які роблять даний вид навантажувачів одним з найпопулярніших на сьогоднішому ринку. Читайте і запам'ятовуйте:

1. Можливість піднімати вантажі на висоту до 8 метрів.

2. Ціна, яку ви заплатите за дизельний навантажувач дорівнює вартості, яку б ви заплатили за б/в електронавантажувач. Що вигідніше? До того ж, бензин завжди дорожчає.

3. Ці навантажувачі мають відмінні показники підйому і переміщення.

4. Високий ресурс і потужність дизельних вилкових навантажувачів.

5. Техніка не потребує підзарядки і може працювати цілодобово, навіть при малих обертах.

Послуги ТВК «НОВА»

Якщо ви шукаєте надійне місце, де можна придбати навантажувачі, то сміливо звертайтесь до компанії ТВК «Нова». Продаж різних видів навантажувачів в Україні - це головний напрямок діяльності організації. Але особливе місце в асортименті фірми займає навантажувач вилковий дизельний. Своїм майбутнім покупцям підприємство готове запропонувати дизельні навантажувачі виробництва таких марок як CLARK, XILIN, SHANGLI. Ці імена говорять самі за себе! Кожен з навантажувачів, представлений у каталозі техніки компанії має хороші технічні показники. ТВК «Нова» - це завжди хороше співвідношення ціни і якості. Оптовим і постійним клієнтам ми готові запропонувати найбільш вигідні умови співпраці. Також, на все обладнання надається гарантія. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні будь-яким зручним перевізником. Звертайтесь до нас за номерами, вказаними на екрані, або залишайте заявку безпосередньо на сайті. Робіть покупку лише у перевірених компаній. Наприклад, таких як ТВК «Нова»!