Заходів у наш час проводиться багато. Виставки, рекламні акції, презентації, святкування ювілеїв компаній... І кожен раз організатор дійства замислюється над тим, як зробити свято оригінальним. Дійсно, як здивувати людей в наш час загального емоційного та інформаційного перенасичення? Відповідь знає компанія ICE UA, яка виготовляє чудові льодові фігури.

На відміну від скульптур, льодові фігури - прозорі і витончені, у них немає швів між блоками, форми більш плавні. Вони здатні подарувати масу позитивних емоцій, викликати захоплення і подив. Такі фігури можуть стати родзинкою шоу, а можуть використовуватися в абсолютно практичних цілях. Це крижаний посуд, бари, чиллери для пляшок зі спиртними напоями. Це зручно, незвично і дуже красиво. Якщо ви бажаєте привернути увагу до вашої PR-акції або рекламної кампанії, вишукане оформлення з допомогою фігур з льоду допоможе вам у цьому.

Льодові фігури: привід значення не має!

Над створенням холодних шедеврів працюють креативні майстри, які ідеально володіють цим мистецтвом. Художня композиція виконана з льоду виконується на найвищому професійному рівні. Вони готові втілити в реальність будь-які ваші фантазії.

Використовувати чудові фігури з льоду можна на будь-якому святі: чи це корпоративний захід, ювілей або PR-акція. Вони прикрасять таку подію, як відкриття нового закладу, готелю, магазину або презентація продукту. Фігури, які використовуються для презентацій, можуть виглядати як блок, в який вморожений зразок продукції або вигравіюваний текст.

Ще одна подія, на якому таке оформлення буде більш ніж доречно - це весілля. Якщо ви бажаєте вийти за рамки звичайного і неабияк набридлого оформлення весільних залів, замовте льодові фігури. У захваті будуть всі, це ми гарантуємо! Для цієї радісної події наші скульптори створюють фігури традиційної тематики: серця, що наче б'ються в унісон, лебеді, що символізують вірність. Ще один символ любові і з'єднання двох доль - голуби. Ну а якщо ви з тих оригінальних людей, які обирають тематичні весілля, наші скульптори з задоволенням допоможуть вам втілити в реальність ваші ідеї.

Дуже популярною є крижана меблі та бари з льоду. Їх застосування привносить елемент оригінальності в будь-яке оформлення. До речі, можливе виготовлення фігур з кольорового льоду!

Впустіть у ваше життя справжню казку - замовляйте прекрасні льодові фігури!