Як зробити дитяче свято неповторним? Дуже просто - купити піньяту - величезну іграшку в формі тварини, героя з мультфільму або цікавої геометричної фігури.

Що подобається дітям у святах? Солодощі, смачні напої, ігри, але найбільше - розваги з подарунками! А яка саме розвага найвеселіша? Розбивання піньяти!

Хіба не смішно, коли діти, та що приховувати, і дорослі, вдаряють з усієї сили по підвішеній різнокольоровій іграшці, яка вивертається та гойдається? А яке захоплення викликає піньята, що розбивається, коли вона розлітається на безліч яскравих шматочків, а зсередини висипаються солодощі, іграшки та кульки!

Звідки взялася піньята? Трохи історії

Піньята почала свій тріумфальний хід по світу з Мексики - саме там вперше почали робити великі іграшки з пап'є-маше, прикрашені яскравим обгортковим папером і наповнені солодощами всередині. Це так по-мексиканськи - ударяти по фігурці конячки, наповненої частуваннями та сюрпризами.

Існує думка, що праобразом піньяти послужили фігури танцюючих китайських драконів, які були ввезені європейцями до Латинської Америки. Яскрава барвиста іграшка припала мексиканцям до смаку, а від початку ХХI століття піньяту стали використовувати майже в усіх країнах світу.

Як грають в цю забаву?

Піньяту підвішують так, щоб навколо неї було багато місця. Дітям зав'язують очі, їх розкручують на місці, дають в руки палицю для розбивання піньяти... А далі починається найцікавіше! Поки головний гравець марно намагається потрапити палицею в іграшку, гості всіляко намагаються його заплутати - вони вказують йому невірний напрямок для удару. Не вийшло розбити піньяту у одного - йде наступний, поки не спробують вдарити всі і іграшка з сюрпризом не розіб'ється.

Ця дія супроводжується загальними веселощами, криками, кричалками, ритмічною музикою, плесканням в долоньки. Справжні захоплені верески можна почути тоді, коли з розбитої піньяти полетять всілякі сюрпризи та солодощі, які були заховані усередині іграшки.

Можна не дотримуватися цих правил - можна не зав'язувати очі тому, хто б’є по піньяті або довірити урочисте розбивання імениннику. Головне - доставити незабутнє задоволення своїм гостям, адже це дуже важливо, чи не так?

З історією цієї яскравої незвичайної іграшки розібралися, з правилами гри ознайомилися, що залишається? З'ясувати, де можна купити піньяту. Дізнатися про це простого - ви перебуваєте в інтернет-магазині, який пропонує всім ці неймовірно цікаві та незвичайні іграшки! Дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті і замовте піньяту для свого свята.

Нехай ваше свято запам'ятається назавжди!