Проблема комфортабельного проживання часто постає не тільки перед туристами і гостями міста, але і перед поважними бізнесменами, які приїхали в столицю по роботі. Сучасні готелі класу люкс коштують шалених грошей, і не завжди ціна відповідає якості. Саме тому в останні роки оренда елітних квартир в Києві подобово стала гарною альтернативою готельному бізнесу.

Причин такого явища досить багато, і не завжди вони зводяться лише до ціни. Короткочасна оренда квартири в Києві - це завжди комфортні умови проживання незалежно від класу квартири та її віддаленості від центру міста. Знята квартира дозволяє відчути себе затишно в чужому місті, в той час як навіть у найдорожчому готелі людина відчуває себе гостем.

Як правило, всі квартири знаходяться у відмінному стані, обладнані необхідними побутовими приладами та сучасною аудіо - та відеотехнікою, м'якими корпусними меблями й іншими приємними дрібницями, такими як, наприклад: фен, телефон, кухонне начиння і, звичайно ж, безкоштовний Інтернет.

Оренда квартир подобово дозволяє клієнтам вільно планувати свій день. Немає потреби звертати увагу на такі дрібниці, як реєстраційна карта, бесіда із сек'юріті готелю, графік роботи готелю або можливість прийому гостей. В квартирі наймач -  сам собі господар.

Ще один важливий нюанс полягає в тому, що квартиру, яка підходить за місцем розташування, знайти значно легше, ніж готель. У будь-якому випадку, оптимальним варіантом буде оренда квартир в Києві подобово недалеко від місця проведення зустрічей або поруч з центром міста. Крім того, квартиру можна вибрати, виходячи з таких критеріїв, як ціна і смак замовника.

Ми переконали вас у доцільності оренди квартир подобово? Тоді залишається ще одне важливе питання: до кого звернутися?

У розпорядженні Home-Hotel є квартири від економ-  до бізнес-класу, є одно-, дво- і трикімнатні квартири. Також менеджери можуть запропонувати Вашій увазі найбільший вибір квартир в кращих районах столиці: Центр, Хрещатик, Лівий Берег, Золоті Ворота, вул. Кловська, Контрактова площа, вул. Лук'янівська, Майдан Незалежності, площі Льва Толстого, Політехнічний інститут, вул. Театральна та інші.

Практично у всіх квартирах - свіжий дизайнерський ремонт, склопакети на вікнах, пральна машина-автомат, укомплектована кухня,швидкісний інтернет з Wi-Fi і доступ до українських та зарубіжних каналів. Більш детально про умови оренди і ціни ви можете дізнатися, зв'язавшись з нашим менеджером по телефону: +38 (044) 592-46-19.