Навантажувачі - це окремий вид спецтехніки, до якого висуваються додаткові вимоги, покликані зробити процес їх експлуатації максимально комфортним. Зокрема, така техніка має не тільки без проблем витримувати певні навантаження, але й легко і безпечно переміщати вантажі з однієї точки в іншу. Оптимальні умови роботи для такої спецтехніки можуть забезпечити правильно підібрані вантажні шини для навантажувачів.

При підборі покришок фахівці, в першу чергу, звертають увагу на три основні критерії:

- хороше зчеплення з поверхнею робочого покриття;

- здатність згладжувати удари;

- хороша курсостійкисть і сприйнятливість до команд управління.

На щастя, сучасний ринок авто-, мотозапчастей не відчуває дефіциту в якісній ґумі як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Особливим попитом у покупців користуються пневматичні і суцільнолиті шини.

У сьогоднішній статті ми б хотіли поговорити про вантажні шини Advance

Компанія Advance спеціалізується на виробництві шин для пневмо - і ковшових навантажувачів. Вона випускає покришки практично всіх розмірів. Продукція випускається в Китаї і імпортується в Північну і Південну Америку, Західну Європу, Австралію, країни Південно-Східної Азії. Якість підтверджена сертифікатами ISO9001, DOT, E-mark, GCC.

Відмінною рисою шин Advance є наявність трьох шарів, що дозволяє значно поліпшити амортизацію і одночасно знизити рівень перегріву.

Для виробництва продукції використовується високоміцний дріт для бортових кілець в базовому шарі, який забезпечує хороше зчеплення колеса. А спеціально сформований базовий компаунд значно покращує прилягання шини до колеса.

Якщо систематизувати всі переваги шин цієї марки, то список вийде приблизно наступний:

- наявність 3-шарового компаунду з натуральної ґуми;

- наявність спеціального базового компаунду;

- низький рівень нагрівання, що автоматично продовжує потенційний термін експлуатації покришок;

- акуратний профіль;

- наявність високоміцних багатожильних бортових кілець;

- максимально допустима товщина зносу завдяки рівності шарів.

Де купити шини для навантажувачів Advance в Україні?

Подібні послуги на вітчизняному ринку пропонує компанія «Технолайн-Південь». У каталозі компанії ви зможете вибрати найбільш оптимальну модель ґуми для спецтехніки, виходячи з її технічних характеристик та комплектації. Всі представлені в асортименті вантажні шини Advance мають високу міцність, стійкість до пошкоджень і довговічність. Перед покупкою ви можете проконсультуватися з фахівцем компанії за одним із запропонованих контактних номерів телефону. Телефонуйте.