При постійному житті у місті (мегаполісі) одним з основних факторів, що впливає на підтримку здоров'я людини є фізична активність. Саме тому спортивні майданчики (міні-майданчики) - найважливіший елемент міської інфраструктури.

Сучасний спортивний міні-майданчик - це універсальний майданчик на відкритому повітрі, зі спеціальним синтетичним покриттям, розміткою для різних ігрових видів спорту та відповідним обладнанням. Розмітка майданчика відповідає правилам, встановленим для кожного виду спорту.

Ефективне покриття для міні-майданчиків (особливо це стосується ігрових видів спорту) повинне мати високий рівень віддачі енергії та одночасно бути безпечним, амортизувати удари при падінні.

Саме такими перевагами, а ще й перевіреною якістю та універсальністю, характеризується покриття зі штучної трави та гумово-каучукове покриття.

Штучна трава

Штучна трава - це рулонне покриття, морозостійке, яке пропускає воду, не допускаючи утворення застійних калюж. Виготовляється за технологією тафтінг-методу: об'ємні поліетиленові або поліпропіленові волокна, що імітують стебла трави, вплітаються в еластичну латексну основу. Трав'яний ворс покриття має високу стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання і атмосферних впливів.

В ідеалі, штучне трав'яне покриття повинне якомога більше нагадувати натуральний газон. Тому, для відчуття монолітності і стабілізації ворсу покриття у вертикальному положенні та траву після влаштування засипають гумовими гранулами і спеціальним кварцовим піском.

Покриття відповідає всім необхідним ігровим вимогам щодо жорсткості, щільності та висоти "травинок". Крім цього, штучне трав'яне покриття має цілий ряд переваг, серед яких:

• Гра за будь-яких погодних умов;

• Надійність та зносостійкість. Середньостатистичний термін експлуатації штучної трави - 13-15 років;

• Високоякісний ворс. Для виготовлення ворсу трави використовується волокно Thiolon (Нідерланди) - найкраще у світі на сьогоднішній день;

• Безпека.

Одне з найважливіших вимог до штучного трав'яному покриттю - це можливість для гравця безпечно виконувати повороти та інші маневрування на ньому. Революційним відкриттям у технології виготовлення штучної трави стало впровадження виробництва поліетиленового волокна LSR якості (LSR - низький опір ковзанню). Низький коефіцієнт тертя і м'якість - головні переваги штучної трави, виготовленої з LSR волокна. Таке покриття знижує до мінімуму ризик травмування або пошкодження гравця при падінні. Штучний трав'яний газон, виготовлений з волокна LSR якості, є найбільш безпечним покриттям, на якому можна грати.

Наша компанія є ексклюзивним дилером на території України одного з кращих світових виробників покриття "штучна трава" — компанії EDEL GRASS (Голландія). Це високоякісний продукт з унікальними технічними та ігровими характеристиками. Покриття пройшло тестування провідних спортивних лабораторій: IST, LABOSPORT і сертифіковане Міжнародними федераціями.

Гумово-каучукове покриття

В якості покриття для міні-майданчиків пропонуємо гумово-каучукове покриття Sportflex виробництва фірми Mondo (Італія).

Виготовлене на основі натурального каучуку та синтетичної гуми з додаванням мінеральних наповнювачів, рулонне покриття Sportflex є продуктом повної заводської готовності з постійною товщиною.

При виробництві матеріалу Sportflex Tennis застосовується чітко спланований процес, з комп'ютерним контролем змішування базових продуктів та сировинних матеріалів, що складається з двох основних етапів:

1) каландрування (трансформація загальної маси у листовий матеріал однакової товщини);

2) вулканізація (фізико-хімічна реакція ретикуляції молекул, яка стабілізує кінцеві ключові характеристики продукту).

Таким чином забезпечується:

• стандартизація фізичних, біомеханічних, естетичних характеристик у кожній точці покриття, що гарантує однакові характеристики всього покриття: еластичність, пружність, поглинання удару;

• однакова товщина по всій площині, що забезпечує відсутність "твердих" і "м'яких" зон;

• постійні експлуатаційні характеристики у всіх кліматичних та природних умовах (температурний режим -40ºС - +60ºС при різних рівнях вологості та ультрафіолетового випромінювання).

Правильне співвідношення спеціальних компонентів і добавок визначає найважливіші характеристики: оптимальний показник еластичності, який вказує на збалансованість показників поглинання енергії при натискуванні та негайного правильного відгуку-віддачі після стиснення опірність атмосферним агентам, включаючи УФ-промені, озон, кислотні дощі, що, в кінцевому рахунку, означає довговічність й  екологічну чистоту.

Слід відзначити й інші важливі характеристики покриття і переваги в процесі експлуатації:

· Комфортність і стійкість ступні на поверхні покриття

· Наявність спеціальної "витисненої" поверхні покриття, що забезпечує необхідні фрикційні показники при переміщенні спортсмена, а також задані обертання при відскоку м'яча, простота догляду за покриттям.
 
Компанія «Інфоспорт-Арена» - лідер українського ринку в галузі спортивного будівництва, що надає послуги з реконструкції діючих споруд та будівництва якісно нових спортивних об'єктів, які відповідають міжнародним стандартам. Компанія «Інфоспорт-Арена» готова виконати замовлення на будівництво, поставку покриття і устаткування для футбольних полів, тенісних кортів або ігрових залів з багатоцільовими майданчиками, стадіонів, танцзалів, складних проектів з використанням сучасних передових розробок.