Часом трапляється так, що активна рухова діяльність людини призупиняється і на певний час вона стає прикутою до ліжка. Легкі та важкі травми, післяопераційний період або інші серйозні захворювання... насправді причини можуть бути різні. І з часом, якщо людина лежить тривалий період, виникає вже інша проблема - це виникнення пролежнів на тілі (при стисненні шкіри між кістками хворого і поверхнею ліжка). Скажімо по секрету, що одним з кращих способів уникнути пролежнів є протипролежневий матрац. Як же його вибирати і де купувати - зараз розповімо про все по порядку. Залишайтесь з нами!

Доцільність покупки

Протипролежневий матрац - це один з найефективніших засобів профілактики пролежнів. Статистика свідчить про те, що пролежні виникають у більш як 55% лежачих хворих. Всього 4-5 годин і пролежень вже сформований! Так що краще не гайте часу і відразу шукайте/купуйте протипролежневі матраци. Адже надалі, коли буде вже пізно, лікування пролежнів може відняти не тільки багато ваших грошей, але й здоров'я. Однак перед покупкою бажано проконсультуватися у лікаря щодо того, чи немає протипоказань для використання подібного матраца.

Тонкощі вибору

На які характеристики потрібно звернути увагу? Перерахуємо найголовніші з них: вага пацієнта для забезпечення необхідного ефекту, розмір матраца, система обдуву, рівень шуму компресора, матеріал і вид матраца. Якщо говорити про види, то розрізняють комірковий і трубчатий протипролежневий матрац. Для пролежнів 1 і 2 стадії цілком достатньо буде коміркового матраца, коли для 3 і 4 підійдуть трубчаті протипролежневі матраци. Система роботи обох матраців практично однакова. Вона полягає у наповненні повітрям тих же комірок або трубок (частота зміни тиску - близько 5-7 хвилин). Подібна зміна надає хворому певний ефект постійного масажу, що позитивно впливає на кровообіг і постачання тканин киснем.

Дорожчі матраци виготовлені з матеріалу підвищеної міцності, забезпечені системою обдування і мають компресор з пониженим рівнем шуму. Всі ці фактори дозволяють пацієнтові відчувати себе максимально комфортно. Також рекомендуємо вам звернути увагу на протипролежневі матраци європейських марок - у них більш тривалий гарантійний термін служби.

Вигідні послуги від «Ваше Здоров'я»

Наш/Ваш інтернет-магазин «Ваше Здоров'я» допоможе вам не тільки правильно вибрати протипролежневі матраци, але й розповість про всі аспекти вигідної та зручної покупки. Оптимальну якість та ціни, зручні умови оплати та доставки, можливість обміну або повернення товару! У нас в наявності завжди є протипролежневі матраци як коміркового, так і компресорного типу. Так що заходьте до нас на сайт і запитуйте все, що вас цікавить. Ваше здоров'я!