Інгаляції (за допомогою інгалятора) можна вважати відмінним засобом для лікування бронхіту, нежиті, ангіни та інших захворювань дихальних шляхів. Приміром, якщо брати в порівняння бабусині домашні рецепти, то вони не наскільки практичні і ефективні, а найголовніше - навіть самій дитині не дуже то і захочеться «стати жертвою» цих не зовсім приємних процедур. Саме тому батьки повинні задуматись про покупку інгалятора. І сьогодні ми з вами будемо вибирати лише найкращий інгалятор для дітей. Адже всі батьки бажають для свого малюка тільки найкращого, чи не так? Тоді почнемо!

Вибір на всі 100%

Щоб вибрати найкращий інгалятор для дітей, нам необхідно знати всі плюси і мінуси існуючих на сьогодні інгаляторів. Почнімо з того, що нині існує 3 основних види інгаляторів: ультразвукові, компресорні і парові. Давайте поговоримо про кожен з них більш детально.

Ультразвукові

Ультразвукові інгалятори працюють за принципом розпорошення рідини за рахунок вібрації металевої пластини. Під час роботи небулайзера створюється хмара прохолодної дрібнодисперсної речовини. Зручний ультразвуковий інгалятор тим, що малюкові не потрібно притримувати обличчя біля мундштука - просто поставте пристрій біля місця, де він знаходиться. У подібних інгаляторів невелика вагу та розміри, низький рівень шуму і можлива наявність насадок і масок, які дозволять проводити інгаляції лежачому або сплячому малюку. Недоліки: обмеження щодо використання ліків.

Компресорні

Це самий універсальний варіант інгаляторів і сьогодні вже розроблено безліч компресорних інгаляторів для дітей, які відрізняються від медтехніки для дорослих лише дизайном (у вигляді іграшки тощо). Це дозволяє відволікти дитину під час проведення інгаляції. Робота компресорного інгалятора виглядає наступним чином: сильні потоки повітря проходять через камеру, в якій знаходиться лікувальний розчин. Вони здатні розпорошувати будь-які лікарські засоби, які необхідні для інгаляцій. Недоліки: високий рівень шуму під час роботи.

Парові

Відразу попереджуємо - парові інгалятори поступаються і ультразвуковим, і компресорним побратимам. До їхніх переваг відносяться і ефективне прогрівання верхніх респіраторних шляхів дитини, і глибоке проникнення лікарських препаратів, і прискорене відходження мокроти. Однак і мінусів у роботі парового інгалятора теж предостатньо. Втрата корисних властивостей при передачі елементів, пересихання в горлі під час вдихання пари, почуття загального дискомфорту та інше.

Зверніть увагу!

Найкращий інгалятор для дітей ви можете придбати в інтернет-магазині «Ваше Здоров'я». Наше підприємство було створено за підтримки німецької фірми «ОТТО БОКК ГмбХ» і на сьогоднішній день є її офіційним представником в Україні. На наших фахівців ви можете покластися. Шановні батьки, купуйте тільки найкращі інгалятори для дітей, лікуєте і бережіть їх. І не забувайте про те, що захворювання краще і легше попередити, аніж вилікувати. Звертайтесь до нас за покупкою!