Аби робота не кипіла в буквальному значенні цього слова, а обладнання не виходило з ладу, потрібна вентиляторна градирня. Розумний підхід до справи зекономить час, нерви та немало грошей.

 Для продуктивного робочого процесу важливо потурбуватись про нормальні умови праці всього устаткування та до мінімуму звести моменти ризику. При активному потоці роботи виділяється велика кількість тепла, що не надто сприятливо впливає на працездатність обладнання. Для забезпечення робочого процесу сприятливими умовами встановлюють градирні.

  Вентиляторна градирня використовується для охолодження води, яка використовується в теплообмінних апаратах при обертовому способі водопостачання. Можуть призначатись градирні також і для охолодження води із конденсатів холодильників, кондиціонерів, компресорів..

Градирня - це сталева конструкція, що складається із піддону, що вловлює воду з розташованим всередині фільтром і встановленими зверху жалюзі для пуску повітря.

Розділення води відбувається завдяки механізму, що розташований в середній частині градирні. Вентилятор з системою уловлювання капель знаходиться зверху.

 Конструкція градирні дозволяє не тільки охолоджувати рідину, а й доводити її до бажаної температури за допомогою зміни кількості обертів вентилятора чи відключенні його взагалі.

Вентиляторна градирня забезпечує оптимальну продуктивність при температурі зовнішнього повітря +25 ° С і відносній вологості повітря 57%.

 Застосування вентиляторних градирень допоможе вберегти дороге обладнання від перегрівання та максимально знизить рівень можливості виникнення пожежі. І що не менш важливо, використання водообертової системи зменшує споживання води та електроенергії, що позитивно відзначається на фінансових витратах.

 В залежності від потужності розрізняють різні моделі вентиляторних градирень. Виробник високоякісного обладнання в Україні, компанія “Акін-М” реалізує градирні модельного ряду “Ива”, що встигли зарекомендувати себе як потужний та надійний помічник.

 Компактність апарату дозволяє використовувати його без жодного дискомфорту та перешкод робочому процесу. За підрахунком спеціалістів, покупка градирні окупиться через 3-6 місяців експлуатації.

 Обираючи обладнання такого типу, важливо достатньо уваги приділяти якості. Тільки сертифікована продукція від надійного виробника дасть гарантію рентабельності та безпеки.

 Надійність обладнання ПП “Акін-М” підтверджена сертифікацією ДСТУ.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо безпеки вашого виробництва та оберіть вентиляторну градирню, що служитиме вам довгі роки.

 Аби робочий процес був економним та безпечним, замовляйте вентиляторні градирні на нашому сайті.