Мабуть немає такої іншої ягоди, яка дивує різноманітністю смаку і врожайністю, як ожина. Ця чорна королева ягід заслужила любов безлічі людей. У цій статті ми розповімо, як отримати великий урожай цієї ягоди. А саме - які саджанці ожини купити, щоб гарантовано отримати більший прибуток.

Сортів ожини існує безліч, але не всі з них радують великою врожайністю. У разі вибору не тих саджанців, ви ризикуєте втратити цілий ягідний сезон. Ви ж цього не хочете?

Отже, головне питання - де знайти хороші якісні саджанці в Україні? І тут у нас є цілком однозначна відповідь. Довіру багатьох аграріїв і садівників заслужила компанія . Кожен, хто співпрацював з фірмою, встиг переконатися в тому, що саджанці, куплені тут - це завжди гарантія якості. Це цілком зрозуміло, адже поставка здійснюється з елітних розплідників Німеччини, Голандії, Польщі.

В асортименті такі чудові сорти, як Дойл, Тріпл Краун, Лох Тей, Блек Б'ют, Блек Сатин, Діто, Лох Несс, Полар, Торнфрі, Смутстем, Рубен (ремонтантна), Честер, Навахо, Агавам, Едрієнн, Полар (клон). Детальніше ми зупинимося на деяких з них.

Саджанці ожини: які сорти кращі?

Цей прекрасний сорт радує своєю високою врожайністю і чудовим смаком ягід. Виведений він в Новій Зеландії і в наш час є одним з найбільш перспективних. Плоди досить великі, щільні і в той же час ніжні. Вони мають циліндрично-конічну форму. Ніжно-солодкий смак ягід запам'ятає надовго кожен, хто їх спробує.

Характерною особливістю цих ягід є великоплідність. Маса сягає до 11 грам. Врожайність з одного куща становить цілих 5 кілограм! Сорт неймовірно прибутковий і здатний принести вам великий прибуток.

Ожина Лох Тей

Ожина Лох Тей - це шотландський сорт раннього терміну дозрівання. Характеризується повною відсутністю шипів. Ягоди великі, солодкі, овальної форми. Величезною перевагою є висока транспортабельність.

Сорт Лох Тей - це втілення мрії всіх садівників про ідеальну ожину. Судіть самі - сорт не боїться ні холодів, ні посухи. Тому негода точно не стане на шляху до отримання прибутку. Рослина виносить навіть дуже сильні морози! А смак ягід просто чудовий!

Щоб купити саджанці ожини, звертайтеся в компанію . Тут вас чекають найвигідніші ціни, знижки при великих обсягах замовлення. До саджанців додаються сертифікати, що гарантує 100% чистоту сорту!