Відпочинок в санаторіях Трускавця

Не так давно Трускавець зарекомендував себе не тільки як відома здравниця, але і як сучасний курорт, на якому можна в буквальному сенсі омолодитися. Практично кожен курорт Трускавця славиться не тільки якісними медичними процедурами, але і косметологічними. Як говориться, оздоровчий відпочинок у одному «флаконі».

 

Великий вибір SPA-курортів, які знаходяться при санаторіях, послуги косметологів, сауна, зали лікувальної фізкультури, тренажерний зал, різноманітні цілющі ванни, масаж та косметологічні послуги - далеко не весь спектр послуг, які пропонують санаторії Трускавця. По поверненню додому ви побачите молоде відображення в дзеркалі, а відпочила душа додасть блиск у ваші очі.

 

Цілющими властивостями володіють і води Трускавця. Якщо воду «Нафтуся» найчастіше призначають для лікування, то мінеральна вода «Юзя» - ще й справжнє джерело краси, яка оновлює шкіру, покращує її колір і особливу еластичність.

 

Так само на курортах Трускавця ви можете поніжитися в ароматичних ваннах і гідромасажі, який покращує кровообіг, і допоможе при ожирінні.

 

Ці послуги і не тільки надасть вам санаторій «Дніпро». З відпочинком ви можете поєднати і лікування. Санаторій надасть вам різноманітний медичний профіль: захворювання шлунково-кишкового тракту, жовчовивідної системи, у тому числі сечокам'яна хвороба - основні напрямки здравниці. Так само ви зможете скористатися додатковими послугами - кабінет ультразвуку, стоматолог, рентген - кабінет, клінічна і біохімічна лабораторії, а також консультації лікарів будь-якого профілю.

 

Санаторій «Дніпро» має розвинену інфраструктуру - басейн, сауна, тенісний корт, зимові сади, бібліотека, конференц-зал, бар і ресторан. Все це не дасть нам скучити навіть в найсмутнішу погоду. А відділення банку та обмінний пункт - додатково забезпечить комфорт вашого перебування в санаторії, що повірте, тільки сприятливо вплине на ваше самопочуття.

 

Відповідально слід підійти до вибору санаторію. Адже саме від цього буде залежати ваш відпочинок. Санаторії Трускавця орієнтовані на лікування і відпочинок, як дорослих, так і батьків з дітьми. При цьому немає обмеження у часі. «Сезон» відпочинку в Трускавці триває цілий рік.

 

Ціна на путівки, як правило, стартує від 250 гривень на добу, і зростає в залежності від кількості зірок санаторію, медичного обслуговування, харчування та додаткових послуг. Залишаються незмінними лише цілющі мінеральні води і прекрасна природа Трускавця, яка не залишить байдужим нікого. А ще воістину свіже повітря, якого так не вистачає в курному мегаполісі. Усього тиждень-дві в прекрасному Трускавці і ви знову сповнені енергії для звершення нових цілей.