Від надійності кожного окремо взятого елемента залежить повноцінне функціонування всього механізму. Так і контакти для контакторів повинні правильно виконувати своє призначення, а це можливе лише у випадку їх відповідності до вимог якості.

 Одеський завод кабельної арматури "Ozka" займається виготовленням та реалізацією високоякісної продукції для використання у промислових підприємствах, будівництві, металургії. Один із напрямів діяльності заводу - виробництво контактів для контакторів.

Продукція "Ozka" гармонійно поєднує в собі високий рівень якості та приємну ціну.

 Асортимент продукції включає в себе серії: КТ-6000; КТП; КПВ; КТПВ; ККД; КПЕ; МК.

Для виготовлення своєї продукції Одеський завод використовує тільки сертифіковані матеріали. Сировиною для контакторів служать чисті метали (платина, срібло, вольфрам, мідь тощо), сплави (паладій - мідь, золото - нікель) і металеві композиційні матеріали (срібло - окис кадмію, срібло - графіт та ін), вибір яких залежить від призначення контакту і умов його роботи. Можуть також бути встановлені металокерамічні напайки.

 За функціональним призначенням контакти поділяють на дві групи:

- рухомі (для включення на певний час);

- нерухомі (для тривалого з'єднання).

 Оскільки температура електричної дуги досягає багатьох тисяч градусів, кожен елемент механізму повинен гарантувати надійність. Адже вихід з ладу контакту може спричинити непоправні неполадки в роботі.

 Контакти виробництва Одеського заводу кабельної арматури відповідають вимогам ДСТУ. Виробник надає гарантію протягом 12 місяців на весь ряд продукції.

 Дотримання високих стандартів якості розкриває під новим кутом питання виробництва елементів кабельної арматури. Принциповість та професіоналізм працівників заводу "Ozka" дає можливість українцям купувати якісні товари, не переплачуючи.

 Купуючи контакти для контакторів виробника "Ozka", ви отримуєте:

- широкий асортимент надійної продукції;

- низьку цінову політику;

- гарантію 12 місяців;

- зручні умови співпраці.

 Одеський завод кабельної арматури "Ozka" - це відмінно організований виробничий процес та яскрава палітра кабельної арматури. Щоб бути впевненим в результаті, купуйте якісні контакти.

 Увага! Проводиться відвантаження від 1 штуки, існує накопичувальна система.

 Дізнатись більше про роботу заводу "Ozka" та замовити якісні контакти за найкращою ціною можна тут.