Під вашою відповідальністю промислове підприємство або підприємство громадського харчування? Вам постійно доводиться стикатися з проблемою пошуку якісних засобів індивідуального захисту (ЗІЗ)? Ви шукаєте, де знайти рукавички гумові оптом якісно і не дорого? Дана стаття покликана допомогти вам в цьому розібратися.

Отже, які вибрати рукавички саме для вашого підприємства?

Якщо робота не полягає у постійному контакти з хімічними речовинами, то можна зупинити свій вибір на трикотажних захисних рукавичках, які покриті полівінілхлоридом (ПВХ). Наявність рельєфу на поверхні в області долоні обумовлює зручність при захопленні вологого робочого інструменту і роботі з рідинами.

При роботі в низьких температурах будуть доречні утеплені гумові рукавички, в яких відмінна термоізоляція і підвищена міцність. Виворіт гумових виробів як правило оброблений бавовняним напиленням, яке забезпечує легке одягання і зняття.

Серед засобів, що захищають персонал від ураження струмом, найбільш широке розповсюдження мають діелектричні рукавички. Вони виготовляються з гуми спеціального складу, яка має високу електричну міцність і хорошу еластичність.

Для виконання травмонебезпечних робіт підходять рукавички, покриті нітрилом, які захищають руки від порізів. Рукавички на трикотажній основі з щільним шаром латексу і рифленням на долоні застосовуються в будівництві та в транспортній промисловості.

Де купити якісні і доступні рукавички? 

Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники працювали в максимально комфортних умовах з безпекою для здоров'я, то варто задуматися про покупку рукавичок гумових оптом. Зайшовши на сайт компанії "ТК-Спецодяг", ви можете ознайомитися з широким асортиментом подібної продукції. Тут ви можете зробити вигідний і продуктивний вибір саме для вашого бізнесу!

Компанія "ТК-Спецодяг" займається виготовленням і поширенням якісної продукції по всій Україні, яка проходить перевірку в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і має відповідні сертифікати. Дані засоби захисту необхідні і на виробництві, і в побуті, тому купувати гумові рукавички оптом вигідніше за все.

Бережіть руки співробітників! Купуйте якісні рукавички гумові оптом в компанії "ТК-Спецодяг"!