Яка думка виникає у вас, коли мова заходить про сільське господарство? Що це важка та низькооплачувана праця? Забудьте про це! Сучасна техніка дозволяє виконувати сільськогосподарські роботи легко, швидко та ефективно.

Про це добре знаємо ми - компанія «Автоленд», адже наш основний вид діяльності - продаж зернозбиральних комбайнів в Україні. «Нова техніка занадто дорога, її можуть купити далеко не всі господарства» - скажете ви. Відповімо: купіть б/в техніку відомих європейських та американських виробників - комбайни Class, John Deere. Вони високопродуктивні, виконують роботи швидко та ефективно. Ми пропонуємо комбайни б/в в ідеальному стані, а коштують вони набагато дешевше, ніж нове обладнання.

Робочі місця операторів комбайнів Class, John Deere комфортабельні та ергономічні. В Європі та Америці розуміють, що комбайнер перебуває у кабіні цілий день, в полі йому самому потрібно міняти навісне та причіпне обладнання. Тому зручність робочого місця і легкість зміни вузлів агрегата враховуються ще на етапі розробки збиральної техніки. Управляти такими комбайнами стає простіше і зручніше. Коли кожен важіль або кнопка управління знаходяться під рукою, тоді працювати - одне задоволення.

Ми не тільки реалізуємо комбайни, а й навчаємо роботі на новому обладнанні комбайнерів покупця нашої техніки, забезпечуємо технічною літературою.

Оцініть переваги співпраці з нами

Продаж зернозбиральних комбайнів в Україні тільки набирає свої оберти. Стара техніка, що відслужила свій термін, яка була куплена декілька десятиліть тому, вже не підлягає ремонту. Аграріям потрібно придбати сучасну сільськогосподарську техніку. Ми пропонуємо зробити свій вибір у нашій компанії. У нас є більше десяти моделей комбайнів і модельний ряд машин постійно поповнюється. Є з чого вибрати, чи не так?

Все обладнання, яке ми продаємо, пройшло повну передпродажну підготовку. Фахівці нашої компанії надають цілий спектр послуг з сервісного обслуговування техніки. Вони ремонтують двигуни зарубіжних комбайнів і навіть виготовляють гідравлічні шланги. У нас завжди є запчастини, щоб вчасно замінити несправні деталі. Ваша техніка ніколи не буде простоювати!

У вас немає достатньо коштів для одноразової покупки? Візьміть техніку в лізинг строком до 3-х років! Ми допоможемо вам оформити угоду без зайвих документів і прихованих комісій всього за один день!

Інвестиції у високопродуктивну сільгосптехніку відкриють перед вами абсолютно нові горизонти! Купіть зернозбиральний комбайн в нашій компанії і збирайте урожай максимально ефективно!