Зернозбиральні машини - найпопулярніша техніка в аграрному секторі нашої країни. Комбайни просто необхідні кожному сільськогосподарському підприємству. Серед великої кількості пропозицій про продаж техніки, виникає тільки одне питання: де купити?

Відразу ж відповімо: купити найкраще у нас! Не будемо голослівними і наведемо кілька аргументів на користь такого вибору. Наша компанія пропонує:

✔ високоякісні комбайни кращих світових виробників;
✔ повну передпродажну підготовку техніки до роботи;
✔ гарантію на техніку - 1 рік без обмеження м/г;
✔ надаємо комбайни в лізинг;
✔ доставляємо машини в господарство;
✔ безкоштовне навчання персоналу клієнта;
✔ надаємо супутню технічну документацію;
✔ проводимо сервісне обслуговування;
✔ завжди маємо запчастини.

Крім зручного сервісу від нашої компанії, ви купуєте сучасну, продуктивнішу техніку, яка без втрат збирає урожай зернових. Разом із збільшенням обсягів виробництва ви отримаєте більший прибуток - ось в чому основна вигода від покупки комбайнів в нашій компанії.

В сучасних комбайнах передбачене комфортне робоче місце для механізатора. Коли під рукою - бортовий комп'ютер, а в кабіні - кондиціонер, працювати в спекотні дні збору врожаю - одне задоволення. Управляти сучасною технікою легко і просто - рівень технологій комбайнів закордонних виробників випереджає пристрої машин, які вже використовуються на полях нашої країни.

Задовольнити запити клієнта для нас - понад усе. Тому ми пропонуємо більше десяти видів комбайнів різних модифікацій і року випуску - кожен зможе вибрати оптимальний варіант по комплектації і за ціною. Не турбуйтесь про справність техніки! Фахівці нашої компанії змажуть кожен гвинтик основних механізмів зернозбиральної машини. Від справності проданої техніки залежить репутація нашої компанії, а вона для нас - понад усе!

До того ж, ми продаємо не тільки комбайни, загляньте на нашу вкладку з товарами, можливо, для вашого господарства знадобиться:

● трактор колісний;
● трактор гусеничний;
● обприскувач;
● розкидач добрив;
● телескопічний навантажувач;
● жатка;
● сівалка;
● мульчувач;
● культиватор;
● плуг;
● борона;
● техніка для картоплярства;
● прес-підбирач.

На придбання другої техніки обов'язково зробимо знижку!

Використовуйте зернозбиральні машини зарубіжних виробників. Власник сучасного парку сільгосптехніки має великі переваги перед конкурентами. Замовте зернозбиральну техніку на нашому сайті.