Вибух!

Приготуйтесь! Перед вами продукт, який вже змінив життя багатьох! Електрокаміни 3D серії Opti-Myst! Це абсолютно нова лінія електрокамінів від лідера світового виробництва - компанії Dimplex. Моделі цієї серії оснащені унікальною інноваційною технологією імітації живого полум'я в поєднанні з сучасним дизайном. І це тільки початок!

Ефекти в студію!

Основними достоїнствами електрокамінів Opti-Myst є яскраве, а головне живе тривимірне полум'я, мерехтливі дрова і ефект диму. Все це створює чарівну ілюзію «гри вогню».

Подібний візуальний ефект досягається за допомогою підсвічування делікатної водяної пари, яка генерує вбудований ультразвуковий парогенератор. Як би дивно не звучало, але саме вода створює вогонь. Це головний елемент, який лежить в основі роботи електрокамінів Opti-Myst. Виглядає цей процес наступним чином: при нагріванні контейнера, який вбудований в корпус, вода починає поступово випарюватись. Вироблена водяна пара підсвічується галогенними лампочками через спеціальний світлофільтр.

Нижній шар створеного пару підсвічується інтенсивніше і стає схожим на полум'я. В свою чергу, верхній шар підсвічується менш яскраво і сприймається як дим. Неповторність і натуральність кожної деталі вогню - це головні досягнення інженерів компанії Dimplex.

Секрети фантастичних властивостей Opti-Myst

Електрокаміни 3D серії Opti-Myst прості й зручні в експлуатації. Для функціонування "ефекту вогню" в ємність парогенератора необхідно доливати воду. Однієї порції вистачить на цілих 8 годин! Сам резервуар знаходиться в знімній/висувної частині корпусу. Частоту пари можна регулювати вручну або через пульт дистанційного управління, який додається до всіх моделей.

Важливою частиною електричних камінів Opti-Myst є вентилятор. Він поступово розподіляє гаряче повітря. Це допоможе вам насолодитися приємним теплом не лише поблизу вогню, але й по всій кімнаті. Електрокаміни також можуть бути оснащені термостатом, який підтримує постійну температуру в приміщенні.

Електрокамінам Opti-Myst притаманна ще одна дуже важлива властивість - вони виконують роль зволожувача повітря. Таким чином, якщо ви придбаєте електрокамін серії Opti-Myst, то отримаєте все і відразу, як кажуть 3 в 1 - і стильний дизайнерський аксесуар, і зволожувач повітря, і, звичайно ж, хороший обігрівач.

Беремо поки гаряче!

Слід зазначити, що нова серія електрокамінів Dimplex включає одразу декілька моделей, що дозволить вам підібрати оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру.

Ознайомитися з цим дивом ближче і навіть оформити замовлення ви можете в нашому інтернет-магазині. Наша компанія намагається завжди догодити всім покупцям і надати товари за найбільш прийнятними цінами. Гарантовано кваліфіковане консультування при виборі товару, швидке виконання замовлення, зручна доставка по всій країні (в тому числі і без передплати). Завдяки широкому асортименту продукції, ви зможете підібрати товар, який буде точно відповідати вашим вимогам якості, дизайну та цінової вартості. Замовляйте у нас!