Більярд, як і будь-яка інша гра королів, в сучасному світі доступна багатьом. Але це все одно не перетворило її в хобі ширвжитку. Причина криється там же, в можливостях. Адже столи для більярду досить громіздкі (не в кожне приміщення з легкістю стане), а кулі більярдні дуже залежать від поєднання ціни та якості. Дешеві - ненадійні і швидко виходять з експлуатації, а якісні кулі коштують не мало. Але варто визнати, свою високу ціну вони виправдовують.

 Професіонали та просто любителі більярду знають, що для кожного виду цього спорту потрібні відповідні більярдні кулі. Ви не зможете повноцінно насолодитися грою в "російську піраміду", якщо у вашому розпорядженні кулі для снукера. Вийде повна дурниця. Також не варто грати кулями для пулу в снукер. Щоб не виглядати безглуздо і сповна оцінити красу і вишуканість гри в більярд, найкраще мати всі комплекти. І якщо ви граєте в більярд досить часто, бажано придбати кулі найвищої якості, щоб вони були однакового розміру та ваги і без єдиного недоліку (ніяких тріщин, шорсткостей, нерівностей і сколів).

 Які і для чого кулі краще використовувати?

 Титул кращого з кращих для гри в «російську піраміду» безроздільно належить більярдним кулям Aramith Super Pro. На турнірах і чемпіонатах використовують виключно ці кулі.

Наступною маркою, гідною уваги, хоч вона і поступається за якістю кулям Aramith Super Pro, є Aramith Premier. Такі кулі більярдні мають достатньо хороші ігрові характеристики. Подібні характеристики властиві кулям Aramith Standart. Але вони частенько мають ледь помітну різницю в кольорі.

 В американському пулі кулі Aramith Super Pro теж не поступаються в конкуренції. Вони виготовлені з ударостійкої фенолформальдегідной смоли. Наступними за рівнем якості вважаються Aramith Premium. За ними Aramith Premier, Aramith Standart і Aramith Champion. На порядок гірші кулі з полімерів.

Любителі снукера оцінять по достоїнству якість більярдних куль з фенолформальдегідної смоли Aramith Super Cristalate, Aramith Tournament Champion і Aramith Premier.

 Де найкраще купувати більярдні кулі?

При виборі комплекту куль варто враховувати, як часто ви захоплюєтеся грою в більярд. Звертайтеся в компанію «ТТ-більярд» і вас не тільки швидко і якісно обслужать, ви отримаєте консультацію та допомогу в найбільш оптимальному для вас виборі. Замовляйте в нашій компанії кулі більярдні та інші товари, без яких більярд неможливий, і перемагайте завжди!