Сучасний ринок пропонує любителям солодкого безліч продукції. Солодощі, смачна випічка, шоколад... Вибирати дійсно є з чого. Але ласощі, про які ми розповімо в цій статті, поза всякою конкуренцією. Адже це натуральні цукерки від компанії Golden Fruit, які випускаються під ТМ "Солодощі від Людмили".

Елітні цукерки Golden Fruit виробляються з сухофруктів і шоколаду. Вони не тільки смачні, але і корисні, що є великою рідкістю в наш час. Цукерки не містять жодних шкідливих добавок, штучних барвників і консервантів.

Виготовляються натуральні цукерки в красивому екологічному куточку Закарпаття - селі Буштино Тячівського району. Їх виробництвом займається місцева мешканка, підприємець Людмила Галамбіца, яка почала свій шоколадний бізнес у 2006-му році. Ще тоді, маючи мінімум обладнання, їй вдавалося створювати справжні шедеври. Наступні роки були присвячені освоєнню нових технологій та розвитку бізнесу. Відшліфовувався кожен етап процесу створення ідеальних солодощів.

В наш час компанія має чітко налагоджений виробничий процес, команду професіоналів, пакувальну лінію, яка повністю відповідає європейським нормам та стандартам. Все це дозволяє створювати продукцію, унікальну у своєму роді. Неспроста в 2010-му році наша торгова марка стала переможцем "Лідер року".

Асортимент ласощів, які компанія пропонує зараз включає курагу і чорнослив з горіхом, фініки, персик, курагу з горіхом", " Солодкий секрет". До складу цукерок входять сухофрукт без кісточки, ядро волоського горіха, шоколадна глазур (цукор, рослинний жир, какао-порошок, лецитин, ароматизатор, сіль кухонна). І, безумовно, жодних консервантів. Гарантія на продукцію становить 6 місяців.

Продукція Golden Fruit користується величезною популярністю не тільки в Україні, але і за кордоном. Наприклад, ви можете поласувати смачними натуральними цукерками в одній з кав'ярень в Дубаї.

Якщо ви заниматесь продажем цукерок, то пропонуємо вам чудову можливість поповнити свій асортимент смачними натуральними солодощами Golden Fruit. Можете бути впевнені, що ці чудові цукерки викличуть захоплення у покупців і принесуть вам прибуток. Ми гарантуємо дуже вигідні умови співпраці. При замовленні від 240 коробок по 1,5 кг ви отримуєте знижки і безкоштовну доставку.

Натуральні цукерки Golden Fruit - це ваша можливість створити успішний бізнес з продажу солодощів. Подаруйте вашим покупцям унікальну можливість згадати смак дитинства. Їм точно сподобається!