Шукаєте хорошу ідею для бізнесу? Про сферу парфумерії коли-небудь думали? Саме час! Купити оптом туалетну воду і запропонувати її покупцям - непоганий варіант заробітку.

Прекрасно, якщо ви станете виробником оригінальної продукції з невеликою собівартістю. Але й проблем, питань, справ в такому випадку прийдеться вирішувати більше. Це зовсім інші професійні масштаби! Ідеальний варіант - стати реалізатором туалетної води: і вкладення менші, й доходи непогані.

3 причини купити оптом туалетну воду, щоб започаткувати бізнес:

Ω Постійний попит. Незважаючи на те, що парфумерія не належить до категорії товарів першої необхідності, попит на неї є практично завжди. Один, два або навіть більше флаконів туалетної води є у кожного, що не кажіть.

Популярні як жіночі, так і чоловічі аромати. Багато покупок відбувається як для себе, так і на подарунок. І хоча найбільш продаваним періодом вважається час з грудня по березень (на ці місяці випадає найбільша концентрація свят), в інші місяці продаж туалетної води також рентабельний.

Ω Невеликий стартовий капітал. Що вам знадобиться при відкритті магазину? Приміщення (для початку можна і невелике, але обов'язково світле), мінімум обладнання (касовий апарат, полиці, вітрини), невелика сума грошей. Особливо небагато грошей знадобиться в тому випадку, якщо купувати в надійного постачальника.

Ω Хороший дохід. Цей пункт є логічним наслідком двох перших. Витрачено небагато, попит існує, що залишається? Правильно, рахувати зароблені грошенята.

Якщо ви всерйоз задумалися про парфюмерний бізнес, то хочемо вам порекомендувати оптовий інернет-магазин, де вам буде вигідно робити закупівлі: http://bytovaya-himiya.ub.ua/ua/.

3 причини співпрацювати з цим постачальником:

Ω Великий асортимент туалетної води. Найрізноманітніші запахи: від ніжних, ледве вловимих ароматів свіжості до яскравих, квіткових, насичених нот. Ви надасте своїм клієнтам можливість не просто добре пахнути, а можливість бути впевненими, стильними, індивідуальними, значущими. А це ой як важливо для успішних продажів!

Ω Приваблива цінова політика. Скажіть, де ви ще бачили туалетну воду на 100-125 мл дешевшу, ніж за 100 грн? Але це так і є. Купуючи в цьому інтернет-магазині, ви можете поставити нормальну ціну у своєму. Такий хід обов'язково приверне покупців.

Ω Комфортна співпрацю. Як би банально не звучала ця фраза, але що є, того не відняти. Потрібні консультації - будь ласка. Хочете оплатити післяоплатою, на картку або готівкою - немає питань. Туалетна вода неодмінно повинна завтра бути на прилавку вашого магазину - телефонуйте! Доставка по Україні здійснюється щоденно за допомогою перевізників.

Як бачите, купити оптом туалетну воду для заснування парфумерного бізнесу можна за хорошою ціною і з оперативною доставкою. І це буде дійсно хороший товар, який гарантовано знайде свого господаря.

Бажаємо вам успіхів в "ароматному" бізнесі!