Ви досі витрачаєте багато коштів на обігрів виробничого приміщення? Тоді саме час дізнатися про інноваційні технології, які допоможуть вам значно знизити витрати. Пропонуємо вашій увазі інноваційне рішення - термоштори. Вони є недорогим, але дуже ефективним способом економії коштів, які ви витрачаєте для обігріву торговельного приміщення або складу. У цій статті ми розповімо вам, які переваги мають ці конструкції і де їх можна купити в Україні. Але давайте для початку розберемося, що вони з себе представляють.

Прозорі стрічкові теплоізолюючі завіси виготовляються з полівінілхлориду. Розміщуються вони біля дверей або наскрізних отворів усередині або зовні приміщень. Завдяки своїй універсальності і ефективності використовуються такі завіси практично усюди - на різних виробничих приміщеннях, на складах, вантажних рампах, на торгових майданчиках.

Чому варто купити термоштори?

універсальність - їх широко використовують в різних цілях. Наприклад, для збереження промислового холоду в різного роду сховищах, холодильних установках, конвеєрах. З термоштор роблять внутрішні перегородки, ними захищають робочі зони, ізолюють різне обладнання на підприємствах.

Але це ще не все. Універсальні завіси також використовуються в автоіндустрії як ізолюючі перегородки для кузовів ізотермічного типу. Їх застосовують на автомобільних мийках і сервісах, у виготовленні транспортних засобів спеціального призначення та в інших цілях. Застосовуються термоштори як захисний екран в процесі зварювальних робіт. Завдяки здатності відображати ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання вони захищають очі працівників від випромінювання IR і UV типів.

економія на обігріві приміщення становить до 50%. Вони підтримують потрібну температуру навіть при відкритих дверях. Ви зможете значно скоротити витрати електроенергії!

значне збільшення терміну служби кліматичного обладнання;

захист працівників від протягів, пилу та шуму, а також від ультрафіолетового випромінювання при зварюванні;

термоштори підтримують необхідний рівень вологості.

Це лише деякі причини, з яких варто купити універсальні завіси. Переваги цих конструкцій роблять їх дуже актуальними для забезпечення потреб різних підприємств. Впевнені, що і вам без них не обійтися.

Де купити термоштори? Звичайно ж, у виробника!

Тепер, коли ви дізналися про переваги термоштор, саме час дізнатися, де їх купити в Україні. Ми нікого не здивуємо, якщо скажемо, що краще купувати у виробника. Так ви отримуєте гарантію якості, найвигідніші ціни, технологічну і консультаційну допомогу. Компанія "Кристал" вже багато років працює на ринку України. Ми пропонуємо величезний вибір самих популярних термоштор. Вони завжди є в наявності на складі. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і завжди знаходимо саме ті рішення, які потрібні клієнтові. Якщо ви зацікавлені у співробітництві, зв'яжіться з нами вже зараз за контактними телефонами.