Для забезпечення санітарно-гігієнічних норм повітряної маси в приміщенні необхідне встановлення відповідного обладнання та використання якісних додаткових деталей. Здорову атмосферу в робочій зоні гарантують лінійні дифузори.

 Забезпечити нормальні умови рухливості повітря та його рівномірний розподіл допоможуть лінійні дифузори! Застосування решіток забезпечує продуктивну роботу вентиляційної системи, правильність вибору та якість встановлення при цьому грають далеко не останню роль.

 Популярний вид вентиляційних решіток — щілинні (лінійні) дифузори, що використовуються для кондиціонування підготовленого повітря та його рівномірного перерозподілу по всій території приміщення, а також для видалення застояної повітряної маси.

 Такі дифузори працюють за системою спадаючого потоку. За рахунок функціональності всієї площі решітки робота виконується максимально продуктивно. Така система дозволяє створювати безперервні лінії активних та пасивних ділянок, не порушуючи цілісність конструкції та робочий режим.

Значну роль в правильності експлуатації решіток вентиляції має якість монтажу. Дифузори лінійного типу можуть встановлюватись як під прямим кутом, так і під будь-яким іншим. Саме від кута нахилу залежить напрям вихідного струменя повітря.

 Дифузори щілинні можуть встановлюватись як на вертикальній поверхні (стіни), так і в горизонтальному положенні (підвіконня, підвісні стелі).

 Оптимальна висота монтажу для повноцінної роботи дифузора — від 2,5 до 4 метрів від рівня підлоги. Якісний дифузор витримує температури до 60 °C.

Хто в Україні пропонує якісні дифузори? Вентиляційні решітки та інше вентиляційне обладнання в Україні представляє компанія «Укрескон». Десятки років досвіду в напрямку виробництва дифузорів та високий професіоналізм гарантують високу якість та максимальну продуктивність продукції.

 Каталог товарів представлений великим вибором функціонального обладнання. Дифузори призначенні для використання в комерційних, промислових, побутових приміщеннях.

 Для виробництва використовується якісний алюмінієвий профіль. Стійкість до негативних впливів забезпечує полімерне покриття. Можливо виготовлення від 1 до 8 рядних лінійних дифузорів довжиною до 125 мм.

 Сучасний дизайн гарантує комфортну експлуатацію та плавне регулювання повітряного потоку.

 Не обминули спеціалісти увагою і зовнішній вигляд конструкції. Дифузори гармонійно вписуються в інтер'єр приміщення.

 

 Замовити якісні та сучасні лінійні дифузори можна тут.