Якщо ви хочете відкрити власну справу, придивіться до текстильної продукції. Візьміть штори-нитки оптом - це прекрасний і вигідний товар! Серед головних переваг - всесезонність, довговічність, естетичність. А головне - штори необхідні в кожному будинку. Значить, товар ходовий.

Відкриваємо магазин штор! З чого почати?

З чого починається відкриття магазину штор? З приміщення? Вибору місця для торгової площі? Набору персоналу? Все це дуже важливо, але головне в магазині - товар, а саме - різноманітний асортимент тюлі, штор-ниток і аксесуарів до них.

Товар потрібно постійно оновлювати, пропонуючи покупцеві як популярні тканини, так і новинки, які розкуповують найшвидше. Щоб забезпечити свій магазин якісною продукцією, потрібно мати постійного постачальника.

Ви читаєте цю статтю на сайті інтернет-магазину Shtordom, а це значить, що надійного постачальника ви вже знайшли - Shtordom пропонує прекрасний вибір кращих штор із ниток, прикрашених намистинами, перлинами, паєтками. В асортименті інтернет-магазину - штори «Райдуга», локшина з перлами, тюлі, шифонові тканини. Все, що потрібно для повноцінного роздрібного магазину!

Купуємо оптом через інтернет

Купувати оптові партії товару через інтернет дуже зручно. Власникові роздрібного магазину не потрібно їхати в Одесу, щоб придбати потрібну продукцію. Набагато краще замовити по інтернету і чекати, коли привезуть замовлення. Головне, що ви нічим не ризикуєте - в магазин Shtordom можна повернути браковану продукцію.

Інша справа, якщо тюль або штори купують в роздріб - не всі вирішують купувати товар онлайн. Покупцям важливо не тільки побачити картинку з товаром у віртуальному магазині, але і потримати тканину в руках, відчути її на дотик, визначитися з кольором, адже відтінків навіть одного кольору може бути декілька!

Якщо оптовик замовляє тюль або шифон рулонами, то чим більший обсяг замовлення, тим вигідніше, тому що інтернет-магазин Shtordom пропонує хороші знижки.

Корисна порада власникам роздрібних магазинів...

Якщо ви продаєте штори-нитки, тюль та аксесуари до них, подбайте про те, щоб ваш магазин виглядав, як картинка! Продемонструйте всі можливості, на які здатні штори з ниток і намистин. Адже мало хто може запросити додому дизайнера або можуть самі красиво скомбінувати портьєри. Ваш магазин стане законодавцем портьєрной моди!

Часто змінюйте імпровізовану експозицію в своєму магазині - тоді до вас будуть не тільки заходити, щоб подивитися, що нове ви придумали на цей раз. Найвдаліші варіанти ваших сміливих експериментів будуть тут же розкуповуватися!

Замовляйте в інтернет-магазині Shtordom штори-нитки оптом. З таким асортиментом легко почати власний бізнес! Удачі вам у вашій справі!