Зручно і смачно!

При нашому сучасному темпі життя, нам не завжди вистачає часу на приготування страв. Ви тільки уявіть - як довго ви будете готувати рибу? Це ж вам потрібно для початку піти в магазин та вибрати її, потім прийти додому і ретельно прочистити, а вже згодом засолити або підсмажити на сковороді. Ви засікли скільки час це у вас забирає?

Відмінною альтернативою є консервована риба. Адже іноді ми хочемо просто і не напружуючись відкрити бички в томатному соусі та з'їсти їх разом з картопляним пюре, ну або просто з шматочком хліба. Це ж шикарно! Але є одне "але" - консерви, які ви купуєте, можуть нанести шкоди вашому здоров'ю! Як правильно вибирати рибні консерви, зокрема якими критеріями вам потрібно керуватися? Зараз ми про це і поговоримо!

Правила вибору від «Азов Фіш»:

1. Банка. Сам матеріал, з якого вона буде зроблена, не повинен мати плям і слідів іржі. Роздута банка свідчить про те, що товар може бути зіпсований.

2. Етикетка. Купуйте бички в томатному соусі з етикетками, які легко читаються. Якщо етикетка стерлася або ще гірше - переклеєна або передрукована, таку консерву краще не купувати.

3. Інформація. Вона повинна бути українською мовою. Якщо перед вами товар зарубіжного виробництва, але без перекладу - швидше за все він потрапив на ринок нелегальним шляхом.

4. Термін придатності та дата виготовлення. Завжди перевіряйте ці дані - прострочені продукти можуть бути небезпечні для вашого здоров'я! Текст про термін і дату повинен вибиватися за допомогою спеціального верстата або друкуватися на етикетці (тільки не фломастером та ручкою).

5. Після відкриття. Після того, як ви відкриєте банку, зверніть увагу на дотримання пропорцій між рибою і соусом. Смак повинен бути приємний, без гіркоти і сторонніх присмаків. Самі шматочки риби повинні бути цільними, а запах нейтральним.

Корисно знати

Вітаємо - тепер ви повністю проінформовані! Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам правильно вибрати такі консерви, як бички в томатному соусі. Але також вам не варто забувати про те, що в рибних консервах кількість солі в 10 разів більша ніж у свіжій рибі. Отож, якщо у вас є проблеми з нирками, то вам потрібно зменшити вживання солі, в тому числі і всіх видів консерв. Ну а якщо у вас все добре - бажаємо приємного апетиту! 

І наостанок не забувайте про послуги виробничо-комерційної фірми «Азов Фіш». Наша компанія була створена в 2015 році і з цього часу заявила про себе, як надійна та стабільна. Слідкуйте за нашими новинами! Дякуємо за увагу!