Українські підприємці можуть видихнути з полегшенням, сучасна система захисту гарантує надійність та тривалу службу. Для об'єктів з підвищеними вимогами безпеки рекомендуємо колючий дріт “Кайман”.

 Захист периметру приватної території — завжди актуальне питання, яке хочеться вирішити раз і надовго. Рішення сьогодні звучить просто - торгова марка “Кайман”. Високий рівень професіоналізму, вимогливість до деталей, розумне відношення ціни та якості створили продукцію, що може задовольнити потреби найвибагливішого замовника.

 Виробництво колючого дроту відбувається по запатентованій технології, що дозволяє виготовляти продукцію високої надійності. Сировиною служать метали, якість яких підтверджена сертифікатами ДСТУ.

 Компанія пропонує широкий асортимент продукція “Кайман”, що проходить контроль якості під час виробництва, а також на відповідність до технічних умов. Оптимізація виробничого процесу дозволяє виготовляти продукцію з розумними затратами, що позитивно відзначається на ціні.

 В асортименті: загорожі, колючий дріт спіральної та плоскої форми. Професіоналізм та універсальність технології дозволяє виконувати індивідуальні побажання будь-якого рівня складності.

 Колючий дріт виготовляється з високовуглецевого дротяного сердечника. Захисним покриттям проти корозії служить шар цинку у розмірі 230 г/м2 колючої стрічки. Це покриття забезпечує стійкість до погодних умов та відповідність технічних характеристик дроту на протязі 15-25 років!

 Спеціалісти компанії проводять професійний монтаж продукції в будь-якому куточку країни та на об'єктах різного роду складності. При цьому гарантійний термін монтажних робіт рівний витривалості самої металевої конструкції.

 Кожен замовник отримує індивідуальний підхід для найбільш оптимального та надійного результату роботи.

 Звичайно, продукцію “Кайман” не назвеш дешевою, але мова йде про високу якість та продукцію, що служитиме не один десяток років без додаткових затрат для підтримання відповідного стану. Встановивши “Кайман” сьогодні, ви позбуваєтесь питання заміни конструкції, демонтажу, боротьби з іржею на 15-25 років!

 Отже, “Кайман” пропонує:

- широкий асортимент високоякісної продукції;

- колючий дріт, що значно перевищує показники подібної продукції;

- доставку та монтаж;

- швидке виконання замовлення;

- гарантію 15 років.

 Найкращий товар за найкращою ціною тільки від “Кайман”!

 Не варто сумніватись! Заходьте на наш сайт та дізнайтесь більше інформації про технологію виробництва та асортимент товарів з колючого дроту.