Виробництво шкарпеток та підбір обладнання для виробництва шкарпеток - це як перший пас у футболі. Залежно від траєкторії і впевненості гравця, залежать всі інші результати і кінцевий рахунок. Купити обладнання для виробництва шкарпеток вам запропонують двома способами: купити вартісне і продуктивне обладнання світових брендів або скористатися нагодою купити вживане обладнання.

Компанія "ІВК2" уже багато років працює із новачками на ринку швейного виробництва. І, як досвідчені гравці, ми можемо стверджувати: більшість виробництв закриваються уже невдовзі через неправильний підбір швейного обладанння.

Прикладом може слугувати випадок, коли тривалий час ми розповідаємо можливим замовникам про те, що таке панчішно-шкарпеткове виробництво, яке обладнання необхідно для організації такого виробництва, яке обладнання для виробництва шкарпеток взагалі існує, хто виробляє це обладнання, які нюанси можуть виникати при експлуатації цього обладнання та чому слід приділяти увагу при готовності купити обладнання.

В результаті замовник, отримавши інформацію, робить висновок про те, що він отримав перекручені дані з урахуванням наших інтересів і наважується на покупку устаткування без предметного аналізу отриманої інформації.

Як наслідок, закуповується обладнання в Китаї у маловідомої компанії або навпаки, замовник відмовляється від покупки зовсім, мотивуючи цю відмову тим, що обладнання для виробництва шкарпеток з Європи - дуже дороге, а виробники обладнання з Азії не вміють робити якісні машини.

У зв'язку з цим ми хочемо ще раз запропонувати інформацію про те, що таке панчішно-шкарпеткове виробництво, яке обладнання потрібно для того, щоб таке виробництво функціонувало і приносило прибуток своєму власникові.

Почнемо з того, що найбільш відомі виробники панчішно-шкарпеткових машин - з Італії та Чехії. Це такі компанії як LONATI, MATEC, IRMAC, RUMI, SANGIACOMO, COLOSIO, UNIPLET, BUSI GIOVANNI. Всі вищеназвані виробники - це поєднання науки, нових технологій, багаторічного досвіду та високої якості.

Але серед них хотілося б відзначити кілька компаній, які в своєму сегменті досягли вищих показників, ніж інші. Це, в першу чергу, компанія LONATI - безумовний лідер у виробництві в'язальних машин для жіночих колгот і компанія BUSI GIOVANNI - виробник в'язальних машин для шкарпеткового асортименту.

Нововведення в технологічному виробництві та технічні рішення, які впроваджують ці компанії при виробництві обладнання, дозволяють нам ставити їх на перші місця серед усіх відомих виробників кругловязальних панчішно-шкарпеткових машин.

Зрозуміло, що ціни на ці машини для виробництва шкарпеток не можуть бути низькими і знаходяться в межах від 17 000 євро до 25 000, а в деяких випадках (з пристроями за опціоном) і до 35 000 євро. Але такі ціни відлякують більшість, особливо початківців, підприємців, які хочуть купити шкарпеткові машини в межах 5 000 - 15 000 доларів. У таких випадках є можливість вибирати: або уже використовуване обладання, або машини з Китаю (нижня межа цін) або з Тайваню і Кореї.


Вживане обладнання
- це, в принципі, лотерея.

Вони можуть пропрацювати ще 50 років без особливих проблем, але можуть і відмовити на другий день після запуску, якщо таке взагалі станеться.

Такі машини можуть бути гарною купівлею в тому випадку, якщо у замовника є фахівці, які мають достатній досвід роботи на певних моделях машин. Фахівець, який знає машини UNIPLET, може розібратися з можливими проблемами машин, які куплені не новими і має уявлення про те, що потрібно ремонтувати і скільки грошей треба вкласти в ремонт машини для подальшої, успішної експлуатації.

У випадку, коли підприємець намагається створити виробництво з «0» і не має фахівців з досвідом обслуговування куплених ним машин з числа б/у - це може бути дуже серйозною проблемою.

Краще у таких випадках орієнтуватися на нові машини з Китаю. Китайські машини перебувають в діапазоні від 3 000 до 10 000 доларів. Хоча ми зустрічали машини і за 1500 доларів. Підприємець, який отримав пропозицію на такі машини, відразу повинен розуміти, що машина буде працювати, що машина буде виробляти нормальні вироби і це може бути успішним проектом.

Але гарантійні зобов'язання (за стандартом) - рік, а що станеться з машинами за цей рік передбачити складно: і метал, з якого виготовлені вузли і деталі машини можуть бути м'якими, і електрика, не кажучи вже про електроніку, може бути не досконала. В результаті машина перестане виробляти товар нормальної якості, буде перебувати тривалий час у простої. А це - непоправні збитки. Тому машини з континентального Китаю можуть сприйматися як альтернатива вживаним машинам.

На нашу думку, набагато впевненіше себе почувають підприємці, які  вирішують купити обладнання для виробництва шкарпеток з Тайваню (наприклад, DA KONG) і Кореї (наприклад, DONG SUNG). Діапазон цін на ці машини від 11 000 до 17 000 доларів. Це практично в два, два з половиною рази нижче цін на європейські машини і аналогічно цінам на 3 - 7 літні машини б/у.

Хороша якість, передові технології, засновані на європейських і азіатських розробках, практично гарантують те, що ці машини не будуть створювати непередбачуваних проблем.

Окремі переваги обладнання для виробництва шкарпеток:

1. Машини - нові, тому таке обладнання для виробництва шкарпеток не буде вас розчаровувати, при цьому не розпочавши приносити прибутки.

2. Виробники обладнання для виробництва шкарпеток запрошують на навчання.

3. Виробники надсилають механіків для пуско-налагоджувальних робіт.

4. Виробники і їхні машини відомі у всьому світі і експлуатуються десятиліттями, тому ціла палітра весвітньо відомих брендів стане запорукою надійного вкладання грошей в обладнання для виробництва шкарпеток.

Тепер - про сам процес виробництва шкарпеток.

Процес перетворення пряжі у виріб скрізь однаковий: зв'язати - зашити - відформувати (волого-теплова обробка) - навісити ярлики (етикетки) - упакувати кожен виріб - упакувати декілька виробів у пачку. Для кожного етапу цього процесу є своє обладнання та технологи.

Наступний етап - швейні операції зшивки миска шкарпеток. Ми всі стикалися з ситуацією, коли, купивши на базарі шкарпетки, відчуваємо певний дискомфорт в процесі носіння цих виробів.

Дискомфорт пов'язаний з тим, що при зашивці миска виробу було використано найпростіше обладнання - швейна машина «оверлок» і шов жорсткий і грубий. Років тридцять тому ми і не звернули б на це уваги, але в даний час це анахронізм. Краще заплатити трохи дорожче, але купити виріб, який не буде нагадувати нам про те, що воно дешеве.

Зараз застосовуються зовсім інші методи зашиття миска. Для цього застосовують так звані кеттельні машини, які з'єднують вищевказаний вузол шкарпетки методом «петля в петлю». Це зовсім інші шкарпетки. Однак найпродуктивніший не класичний метод кетлювання, а так званий метод сліпого кетлювання при виробництві шкарпеток.

Для цього використовується високопродуктивна швейна машина, яка забезпечує, приблизно, обробку продукції з 10 в'язальних машин. Вартість таких машин з Європи, приблизно, від 11 000 євро.

Китайський «клон» старої моделі (попередніх поколінь) - від 4 000 доларів.

Далі слідує процес формування. Тут представництво виробників дуже широке: Італія, Франція, Америка, Індія, Тайвань, Китай, Польща та інші країни пропонують безліч розробок, включаючи роботизовані лінії. У кожного замовника свої переваги: ​​хтось використовує дешеві електричні форми (вартість близько 400-500 доларів), хтось використовує роботизовані лінії вартістю до 100 000 євро. Ми орієнтуємо замовників на апарати вартістю від 10 000 до 25 000 євро європейського виробництва.

Це - обладнання для виробництва шкарпеток, що дозволяє обробити продукцію з приблизно 10-ти в'язальних машин, воно досить надійне і з прийнятними характеристиками.

Далі, по ланцюжку виробництва виробів - маркування і упаковка виробів. Зараз існують різні способи маркування (навішування ярликів або етикеток) та упаковки.

Можна зшити пару шкарпеток на швейній машинці з одночасним кріпленням етикетки, можна забезпечити пару спеціальною упаковкою, на якій буде необхідна інформація, можна навісити ярлик етикет-пістолетом з одночасним скріпленням цієї пари шкарпеток, або застосувати інший метод кріплення з упаковкою.

Кожен підприємець сам визначає найбільш вигідні варіанти надання товарного вигляду своїм виробам.