Якщо ви хочете купити ковдри оптом, то вас, напевно, цікавить питання: на яких зупинити свій вибір? Цілком логічно думати про це, адже надавши своїм покупцям той текстиль, який користується попитом, ви досягнете максимального результату з продажу.

Відразу ж хочемо зауважити, що кожен з видів (пухові, вовняні, синтепонові і силіконові) завоював свою аудиторію. Також їх популярність має сезонний фактор. Так пухові та вовняні доцільно купувати оптом восени-взимку, синтепонові і силіконові - навесні-влітку. Попит на всі без винятку ковдри підвищується напередодні свят, наприклад, новорічних. Адже це, якщо замислитися, дійсно гарний подарунок і при тому універсальний.

Тому з урахуванням, звичайно ж, пори року купуйте всі види ковдр оптом. Кожен з них має свої переваги.

Пухові ковдри неймовірно м'які, пухнасті, пружні і теплі, добре вбирають вологу і при цьому залишаються сухими. Завдяки гнучкості, дуже зручні. Прекрасно підходять для зимового використання. Важливими характеристиками якісних виробів є екологічність і антиалергенність.

Внесіть у свій асортимент два варіанти пухових ковдр:

- 70 % пух + 30 % перо - не склад, а золота середина. Середня якість за доступною ціною. Ця пропорція пуху і дрібного пера забезпечує чудові теплові властивості ковдри;

- 90 % пух + 10 % перо (100 % пух) - преміум склад для найвимогливіших споживачів, які не готові йти ні на які компроміси, що стосуються якості.

Вовняні ковдри не втрачають яскравість, форму і теплозахисні властивості в процесі експлуатації. Вони надовго залишаються пухнастими, м'якими, ніжними, приємними і теплими. Зовсім не колються і не подразнюють шкіру. Вони, як і пухові, при якісному виготовленні гіпоалергенні.

Синтепонові. Синтепон - легкий, пружний і об'ємний нетканий матеріал. Складається зі склеєних поліефірних волокон. Переваги синтепонових ковдр полягають в зручності при перенесенні, адже вони, як правило, легкі, тонкі, добре згортаються. Підходять для поїздок і походів. Вони практичніші, ніж вовняні, їх простіше випрати і висушити. Синтепон не викликає алергію.

Силіконові за своїми властивостями максимально наближені до вовняних. Їх переваги виглядають так: не викликають алергічних реакцій, не вбирають запахи, мають чудову повітропроникність. М'які, легкі, повітряні ковдри добре облягають людину, що спить. На сьогоднішні силіконові ковдри виробляються у великій кількості яскравих і барвистих кольорів. Прати їх можна без особливих вимог до процесу в домашніх умовах.

Кожен з перелічених видів знайде свого споживача.

Замовляйте якісні ковдри оптом тут - вас приємно здивують ціни та умови покупки! У каталозі представлено багато моделей хутряних та вовняних, синтепонових і силіконових виробів - зможете в будь-який момент замовити необхідні!