Стандартні форми, кольори і розміри текстилю - не для вас? Тоді пошиття покривал - те, що врятує ситуацію.

Часто буває, що неможливо знайти текстильні вироби для дому (а ще частіше - для готелю, санаторію, лікарні...), які за всіма параметрами підійдуть. То кольору, який підходить, немає, то колір нарешті той, що треба, а от розмір зовсім не відповідає. Буває, що серед запропонованих розмірів не влаштовує якість виробів, або ж ціна при хороших якісних показниках.

У всіх цих випадках є єдино правильний вихід з положення. Ні в якому разі не нехтуйте чимось важливим. Краще замовте індивідуальний пошив покривал. Таким чином за невеликий проміжок часу у вас з'являться ідеальні для ваших меблів текстильні вироби.

Відоме українське швейне підприємство "Altex" пропонує пошиття стьобаних покривал з жакардової і атласної тканин, а також літніх покривав-ковдр з поліестеру і бязі. Додатково ви можете замовити гармонійні декоративні подушки.

Для тих, хто стоїть перед вибором...

Якщо ви задумалися про пошиття покривал, а після цього підкралася думка, чи варто взагалі їх купувати, може, обійтися іншими текстильними виробами, почекайте і читайте далі.

Покривала завжди були, є і будуть актуальним елементом дизайну приміщення. Це чудовий винахід, який окрім своєї основної функції (захист ліжка від зовнішнього забруднення і продовження терміну служби постільної білизни), виконують інші, не менш важливі функції. Їх можна повноцінно застосовувати як ковдри, але і це ще не все. На сьогодні покривала для ліжка стали не тільки даниною гігієнічним вимогам, але і явним елементом формування інтер'єрного дизайну.

Бувають випадки, коли красиве стильне гобеленове покривало на ліжко перетворює всю кімнату, привносить у неї своєрідну родзинку. Чудовий настрій гарантований! Особливо важливо це враховувати при оформленні номерів в готелях чи інших закладах, що спеціалізуються на наданні послуг розміщення та відпочинку.

Чому "Altex"?

Питання про доцільність покупки/замовлення пошиття покривал відпало? Залишилося визначитися з виробником? "Altex" - поза конкуренцією. Пошиття найкращих покривал вже давно стало окремим і самостійним напрямком діяльності цієї компанії.

Покривала від "Altex" поєднують у собі оригінальність, якість, доступність і практичність. Виготовляються в різноманітних видах, стилях і з усіляких тканин: атласні, літні ковдри-покривала з бязі і полікотону, покривала на ліжко, стьобані з синтепоном, спеціальні для готелів і баз відпочинку, з натуральної та синтетичної тканини, з рюшами або фігурно обробленим краєм. Можливе пошиття на ліжко полуторного, подвійного і євро розмірів.

Замовляйте пошиття покривал у цієї компанії - і вони будуть виготовлені з урахуванням всіх ваших побажань!