Дитячі конверти для немовлят мають велике значення в житті кожного малюка. Це його одні з перших верхніх предметів гардеробу. І хоч вірте, хоч ні, але не кожен конверт буде схвалений його власником.

Діти з найменшого віку перебірливі до одягу. І якщо за зовнішнім виглядом вони ще оцінювати не здатні, то за якісними показниками ще й як! Якщо дитині буде некомфортно в конкретному конверті, вам знадобиться його замінити. Щоб до цього не дійшло, приділіть трохи уваги початковому вибору.

Оскільки дитячих конвертів для немовлят є кілька видів, то приділіть увагу кожному з них: конверти на виписку, стандартні, конверти-ковдри, конверти зимові для санок.

Кожен конверт повинен бути багатофункціональним, практичним, затишним, якісним і доступним. При виготовленні повинні бути використані спеціальні матеріали, які чудово утримують температуру, в той же час не допускають перегрівання крихітки, також чудово захищають від вітру.

Крім того кожен вид має свої специфічні вимоги. Наприклад, конверти на виписку з пологового будинку складно уявити не святковими, для батьків важлива і ексклюзивність. Вони додадуть незабутньому заходу урочистості, як на фотографіях, так і в спогадах. Це такий необхідний аксесуар, в якому ваш малюк не побоїться вперше в житті зіткнутися з вулицею, познайомитися з новим світом.

Його можна використовувати не тільки в день виписки, а й під час прогулянки, доки дозволятиме розмір дитини.

Що стосується інших видів, то вибирайте їх залежно від сезону. Зимові варіанти повинні бути максимально утепленими, а літні - дозволяти тілу малюка дихати, не перегріваючи при цьому.

Моделі для санок не можна купувати без наявності всіх важливих компонентів, таких як кріпильні шнурки, гумка для кріплення до спинки, зручні блискавки або застібки для з'єднання верхньої і нижньої частин.

Два-три з перерахованих видів доводиться купувати всім батькам. Так чому ж не вибрати найкращі, щоб малюк не відчував ніякого дискомфорту, радів життю і тішив маму з татом.

Купуйте дитячі конверти для немовлят у виробника "Altex". Він пропонує широкий вибір товару: дитячі конверти на виписку, конверти-ковдри, конверти на змійці, зимові хутряні конверти, конверти для санок. Тобто ви знайдете предмет, необхідний вашому малюкові.

Застосовувані тканини: бязь, 100 % бавовна, плащова тканина, атлас.

Утеплювачі: синтепон, хутро (овчина).

Декор: банти, капюшони, фотопринт, мережива, шиття, кліпси, змійки, зав'язки...

Усі екземпляри практичні у використанні і виготовлені з матеріалів, безпечних для здоров'я дитини і простих у догляді. А головне, що всі дитячі конверти для немовлят від "Altex" недорогі при незмінно високій якості. Тож і ви, і ваша крихітка залишитеся задоволені! Замовляйте!