Махровий рушник - незамінна річ в будь-якому житловому (на постійній чи тимчасовій основі) приміщенні. Це незамінний атрибут ванної та водних процедур поза домом. Це повсякденний предмет, без якого сучасній людині уявити своє життя важко. Тому непробачно, щоб такий необхідний предмет мав погані характеристики якості.

Яким вимогам має відповідати махровий рушник?

По-перше (і це найголовніше), він має швидко вбирати рідину у великих кількостях. Махра - ідеальний матеріал для виконання цього завдання. Оскільки махрові рушники виготовляються з натуральних тканин (бавовна, льон, бамбук), то володіють сильними абсорбуючими властивостями, тобто, чудово поглинають воду. Якщо рушник вбирає вологу повільно, трохи або взагалі не вбирає, це не махровий рушник.

По-друге, він повинен відповідати оптимальному рівню повітрообігу. Варто згадати унікальну пористу структуру цієї матерії, що пропускає повітря.

По-третє, без антибактеріальних властивостей нікуди! Їх в рушниках з бамбука забезпечує компонент «бамбу бан». Такий текстиль просто необхідний в побуті людям, які страждають від алергічних захворювань, а також тим, чий організм чутливий до хімкомпонентів.

На сході бамбуку надають особливого значення, тому текстильні вироби з нього там користуються надзвичайною популярністю. Японці впевнені, що ті приносять своїм власникам багатство, довголіття і процвітання.

Дивовижно, але бамбукові рушники вбирають в 3 рази більше вологи, ніж звичайні бавовняні.

По-четверте, якщо цей вид текстилю добре відпирається від плям, приємний на дотик і при цьому довговічний - місія виконана.

Всім перерахованим вимогам відповідають махрові рушники від компанії "Altex". На сайті виробника представлений великий асортимент виробів різних забарвлень і щільності за вигідними цінами. Тут ви можете купити однотонні й смугасті, яскраві і пастельні, великі і маленькі махрові рушники. Всі вони прекрасної якості від турецьких та індійських виробників. Продукція виготовлена з високоякісної махри.

У каталозі ви побачите і зможете придбати махрові рушники:

- гладкофарбовані з бордюром, без бордюру, з вишивкою (склад - 100 % бавовна). Щільність: 500, 420, 400, 380 г/м2;

- фарбована нитка, жакардове плетіння, склад 100 % бавовна. Щільність: 500, 450, 420, 400, 420, 400, 360 г/м2. Широкий вибір кольорів.

Звичайно, ми не нав'язуємо вам саме цю компанію. В наш час купити рушники оптом зовсім не складно - пропозицій предостатньо. Але зекономити дорогоцінний час і забезпечити бездоганну якість за кращою ціною можуть одиниці, і "Altex" серед них.

Замовляйте, і нехай кожне махровий рушник буде якісним на всі 100 %!