Аналітичний огляд, аналіз економічної стійкості, оцінка реального фінансового стану - гарантія стабільності та успіху. Грамотно здійснити інвестиції допоможе фінансовий Due Diligence. Давайте розглянемо, для чого це потрібно і як правильно обрати аудиторську компанію.

 Суть фінансового Due Diligence полягає у складанні докладного фінансового аналізу. Це дозволяє зробити висновок про фінансову ситуацію підприємства, а також можливості його прибутку.

 Для точних розрахунків необхідно провести точний аналіз доходів та витрат, активів та пасивів, банківські позики, звітність. Зазвичай в розрахунок приймається період останніх 2-3 років.

 Головним документом є детальний письмовий звіт, що складається спеціалістами аудиторської компанії та розкриває проблеми підприємства та пропонує можливі варіанти збільшення доходів. Це є найбільш актуальним для компаній, що готують проведення акцій.

В рамках проведення Due Diligence також можна провести оцінку досліджуваного бізнесу для визначення його ринкової (інвестиційної) вартості.

Існує 3 різновиди фінансового Due Diligence:
1. Buy side due diligence. Основна увага аналізу зосереджена на вияснення наявності реальних активів, якості прибутку, стійкості ринкової позиції.

2. Vendor due diligence. В даному випадку аналіз проводиться з метою виявлення об'єктивної оцінки продажу бізнесу.

3. M & A due diligence. Аналіз проводиться для виявлення операційної та стратегічної сумісності поєднуваних компаній.

 Аналіз незалежного експерта є важливою складовою успішних операцій! Due Diligence фінансового типу дозволяє обстежити облікову та бухгалтерську політику. Провести інвентаризацію активів, а також оцінити системи внутрішнього контролю.

 Аналіз руху грошових коштів, кредитів, документообігу, доходів у розрізі сегментів діяльності та основних контрагентів дозволить вашій компанії рухатись в правильному напрямку та збільшувати свої доходи в безпечних галузях.

 При цьому вибір аудиторської компанії відіграє не останню роль. Від кваліфікованості спеціалістів напряму залежить грамотність проведення аналізу та об'єктивність оцінок.

 Компанія "Інсайдер" - ваш розумний вибір. З 1994 року професіонали своєї справи проводять всі види аудитів для підвищення якості роботи та прибутковості підприємств України.

Компанія надає гарантію 100% достовірності результатів!

Ціни послуг вас приємно здивують!

 Дізнайтесь більше про переваги та можливості компанії "Інсайдер" на нашому сайті.