Правовий Due Diligence - це системний процес, що дозволяє отримати об'єктивну оцінку правової складової діяльності підприємства. Due Diligence - гарантія безпеки вкладання угод.

 В рамках правового аудиту проводиться повний аналіз юридичного забезпечення компанії, перевірка документації та її відповідність правовим нормам. Це дозволяє убезпечити власників підприємств та нерухомості від посягань та зменшити вірогідність ризиків.

 Правовий аудит може охоплювати повний аналіз діяльності підприємства в рамках юридичних відносин нерухомості, а також окремі складові. При цьому бажане регулярне проведення таких робіт з профілактичною метою для уникнення можливих суперечок в майбутньому.

Процедура включає в себе обговорення актуальних питань між замовником та представником аудиторської компанії обсягу роботи та її специфіки. Тільки після узгодження деталей договору та його підписання можливий початок роботи спеціаліста.

Юридичний (правовий) аудит потребує часу, а від керівництва компанії - терпіння та конструктивної взаємодії.

Результати правового аудиту дозволяють інвесторам переконатись в достовірності документації. Юридичний аудит - це невід'ємна частина процесу при просуванні компанії на внутрішній та міжнародний фондові ринки.

 Аудит юридичного типу дозволяє компанії переконатись у відсутності помилок, недоробок, неточностей в документації.

Стандартним планом роботи під час проведення правового аудиторського аналізу є, перш за все, збирання інформації та огляд правової історії підприємства. Виходячи з цього, спеціаліст проводить аналіз законності створення, володіння та виконання операцій над об'єктом.

Результатом роботи аудиторського експерта є повна письмова звітність про перелік виявлених порушень та рекомендації для їх усунення. Для кожного клієнта складається індивідуальний аудит.

Після створення правових висновків спеціалісти проводять розроблять проекти договорів і документів, пропонують схеми з купівлі-продажу активів, виконують необхідні операції в правоохоронних органах та судах.

Професіоналізм зразкового рівня, точність виконання завдань можуть запропонувати вам фахівці аудиторської компанії "Інсайдер". Багаторічний досвід роботи, постійне вдосконалення та принциповість дозволяють спеціалістам виконувати свою роботу швидко та якісно.

Приємна цінова політика та багатопрофільність компанії допоможе вам вирішити актуальні питання вашого підприємства та уникнути в майбутньому конфліктів та витрат.

Для безпеки бізнесу звертайтесь до спеціалістів "Інсайдер" просто зараз! Детальну інформацію про послуги компанії дивіться на нашому сайті.