Снеки - товар, який користується великим попитом на споживчому ринку. Поживними і калорійними снеками можна швидко вгамувати голод, їх беруть в тривалі переїзди. До того ж снеки можна купити всюди, в усіх закладах - гіпермаркетах, невеликих магазинах, кіосках, барах.

Якщо раніше в наших торгових точках продавалися снеки, в основному, зарубіжного виробництва, то сьогодні в Україні з'явився власний виробник снеків - ТМ «Поліно-Polino».

Чим відрізняються снеки вітчизняного виробника?

Продукція різних виробників відрізняється один від одного, навіть якщо її об'єднує одна назва. Снеки бувають різними, головне - знати, як вибрати не тільки смачні, але й корисні продукти. У цьому плані український виробник випереджає компанії, які випускають далеко не якісний продукт.

Головні переваги снеків, які виготовляє ТМ «Поліно-Polino»:

‣ натуральні ігредіенти;
‣ різні смаки паличок-снеків;
‣ тривалий термін зберігання продукту (90 діб);
‣ оптимальна вага індивідуального пакету - 100 г;
‣ наявність індивідуальної упаковки;
‣ готовність продукту до негайного вживання.

Ще одним не менш важливим фактором є ціновий аспект. Снеки українського виробника доступні за ціною всім верствам населення.

Тепер звернемося до підприємців: у вашому барі чи магазині вже продаються хрусткі палички ТМ «Поліно-Polino»? Якщо ні, тоді вам терміново потрібно замовити оптову партію снеків для свого закладу. Чому? Причин кілька.

По-перше, це вигідний товар. Термін зберігання снеків - 90 діб.

По-друге, асортимент паличок представлений найпопулярнішими смаками. Хто буде купувати пиво, обов'язково візьме класичні або гострі палички. Дітям підійдуть солоденькі. А господиням, напевно, сподобається ідея подати снеки зі смаком вершків та зелені до першої або другої страви. Хлібні палички ТМ «Поліно-Polino» - для всієї родини!

Ще одна причина торгувати снеками - можливість надання покупцям права вибору: хрусткі палички можна купити як в індивідуальній упаковці вагою 100 г, придбати на вагу або цілий ящик паличок вагою 2 кг - набагато дешевше і на довше вистачить! Якщо в магазинах найчастіше купують снеки в упаковці по 100 г, то в барі до пива зручніше брати на вагу, відразу на всю компанію.

Покупців приваблює до себе навіть упаковка снеків «Поліно-Polino». Яскраві патріотичні кольори можна побачити на полиці магазину здалеку. До того ж це не просто упаковка, яку відкрив і викинув, - на ній нанесено QR-код, через який можна потрапити на цікаві сторінки в інтернеті. На картонній упаковці надруковані гімн України, цікаві факти з історії козацтва. Виробник снеків ТМ «Поліно-Polino» знає, що патріотичне виховання молоді сьогодні дуже потрібне.

Купуйте хрусткі палички українського виробника! Наш продукт - найкращий!