Нижня білизна - це особлива категорія жіночого гардеробу, до вибору якої всі без винятку підходять з особливим трепетом і вимогами. Насамперед, вона повинна бути красивою. Проте важлива і її практичність. Останнім часом все більшою популярністю стала користуватися спортивна нижня білизна. Постачальники також приділяють особливу увагу спортивній нижній білизні оптом, ціни на яку можуть бути на порядок вище, ніж на повсякденнe. Масове захоплення здоровим способом життя робить цей товар дуже затребуваним.


Навіщо потрібна спортивна білизна

Для заняття спортом жінки використовують спеціальну білизну, щоб зберегти красу свого бюста. З допомогою якісної білизни можна запобігти провисанню грудей при інтенсивному занятті спортом, при цьому не обмежуючи свободу руху. Для жінок з невеликим розміром бюста існують спеціальні топи, а для власниць великих форм потрібна більш серйозна підтримка.

Звичайні бюстгальтери не пристосовані для цього і можуть зменшити кількість коливань грудей при бігу або інших спортивних вправах лише на 30%. Що ж стосується спеціального одягу, то він справляється з цим завданням на 90%.

Види спортивної білизни

Умовно всю спортивну білизну можна згрупувати в 3 основні види:
1. Білизна з функцією помірної підтримки грудей найчастіше має саму помірну вартість. Вона ідеально підходить для не надто активних занять спортом, наприклад, йогою або пілатесом, при яких коливання грудей мінімальне.
2. Білизна для сильної фіксації грудей, що може використовуватися при досить активних заняттях: біг, аеробіка, теніс, велоспорт і т. д.
3. Білизна з функцією дуже сильної підтримки грудей розроблено спеціально для жінок, які захоплюються найбільш рухливими видами спортивної активності. Це може бути кінний спорт, маунтін-байкінг та інші.

Постачальники нижньої білизни оптом, ціни на яку залежать від якості, виду і виробника, намагаються підбирати широкий асортимент, адже попитом користуються всі 3 категорії.

Фасони спортивної білизни

Спортивна білизна хоч і призначена для занять спортом і має бути функціональною, однак з урахуванням жіночої аудиторії, вона має бути ще й гарною. Як відомо, жінки не забувають про свою красу і сексуальність ні при яких обставинах і ніде, а спортивний зал не є винятком.

Що стосується функціональності, то переважно нижня білизна оптом, ціни на яку обумовлено іі високою якістю, виготовляється з дихаючих сучасних і високотехнологічних синтетичних або натуральних матеріалів. Вони дозволяють тілу досить комфортно себе відчувати і дихати при найвищих навантаженнях, відводячи надлишок вологи. Це дуже важливий аспект для ніжної шкіри грудей.

Практично вся спортивна білизна виготовляється за безшовною технологією, що попередить появу різних подразнень і натирань. Шви на якісних виробах присутні у мінімальній кількості і повинні бути плоскими, без будь-яких нерівностей.

Асортимент жіночої спортивної білизни сьогодні дуже різноманітний у плані різних фасонів і кольорів. Тому, займаючись спортом, у сучасних жінок є шанс одягнутися не тільки практично, але і красиво.