Інструментальні пружини — невід'ємні елементи пресів, зчеплень, клапанів та іншого обладнання з високим навантаженням та при обмеженому просторі. Якщо ви прагнете досягнути найкращих характеристик і довговічності свого обладнання, тоді інструментальні пружини саме для вас!

В асортименті компанії «Геннліх Україна» є лінійка пружин стиснення, різновидом яких є гвинтові циліндричні інструментальні пружини. Їх розробили спеціально для інструментального виробництва, аби отримати кращі результати та оптимізувати виробничий процес. Саме інструментальні пружини використовують у прес-формах і штампах.

Ви можете бути впевненими у якості інструментальних пружин компанії «Геннліх Україна», адже вони відповідають стандарту ISO 10243 і виготовляються з дроту квадратного перетину з високоякісної хром-ванадієвої сталі за EN 10089.

Інструментальні пружини характеризуються тим, що окремі їх витки мають однакову відстань один від одного та здебільшого праву навивку.

Як поділяються інструментальні пружини за силами:

 помірне навантаження (пружини зеленого кольору);

 середнє навантаження (пружини синього кольору);

 високе навантаження (пружини червоного кольору);

 екстремальне навантаження (пружини жовтого кольору).

На сайті компанії «Геннліх Україна» ви можете підібрати для своїх потреб інструментальні пружини різного ступеня навантаження. Всі наші пружини розроблені спеціально для умов, де потрібно докладати великі зусилля при обмеженому робочому просторі. Відмінну стійкість до циклічних навантажень забезпечує використання спецсплаву. Для того, щоб спростити вибір необхідної вам пружини, кожному різновиду товару привласнено свій колір.

Ви можете не хвилюватися про часті заміни інструментальних пружин, адже ми використовуємо спецсплав, який забезпечує відмінну циклічну та температурну витривалість. Крім того, всі пружини додатково обробляються дробоструменевим методом, аби збільшити опір втоми пружин.

Що варто врахувати під час використання інструментальних пружин:

 робочий хід пружини має бути якомога меншим;

 довгі пружини слід встановлювати в робоче положення з направляючими;

 робочий вузол інструментальної пружини необхідно повністю ізолювати від сторонніх вібрацій;

 максимальна температура, при якій може працювати пружина, не повинна перевищувати 200 градусів за Цельсієм;

 поверхня інструментальних пружин покривається епоксидним лаком;

 навантажувати пружину до розміру Lb заборонено.

Асортимент інструментальних пружин ви можете переглянути в каталозі нашого інтернет-магазину. Обравши потрібний вам товар, просто залиште свою заявку на нашому сайті або зробіть своє замовлення, зателефонувавши нам. Ми гарантуємо європейську якість та оперативну і безкоштовну доставку.