Парфумерні віддушки — найбільш поширені суміші у розмаїтому світі запахів. Без них важко уявити косметичні засоби, засоби побутової та промислової хімії включно з продуктами із агресивним середовищем (спеціальні засоби для чистки, відбілювачі, фарби для волосся). Нині парфумерні віддушки стали настільки актуальними, що ми стикаємося із ними щодня, навіть не підозрюючи цього.

Парфумерні віддушки є складними сумішами натуральних, напівсинтетичних і синтетичних компонентів, які додають передусім у косметичні препарати. Мало хто знає, що сама по собі косметична основа має не надто приємний запах, тому на допомогу приходять парфумерні віддушки, які надають певного привабливого аромату і виконують суто естетичну функцію у виробництві косметики. Саме парфумерні віддушки є постійними супутниками парфумів, різноманітних мазей, кремів та інших косметичних продуктів.

Нині здебільшого використовують синтетичні парфумерні віддушки, адже віддушки, виготовлені на натуральній основі, швидше втрачають запах, а також можуть давати неприємний ефект при взаємодії з іншими компонентами препаратів.

За статистикою, саме на запах ведеться переважна більшість споживачів під час вибору товару, а тому правильний вибір парфумерних віддушок — це ключ до успіху будь-якого виробника парфумерно-косметичних виробів і товарів побутової хімії.

Парфумерні віддушки поділяються на:

 спирторозчинні;

 жиророзчинні;

 водорозчинні;

 віддушки для «проблемних» середовищ.

Варто відзначити, що парфумерні віддушки для побутової хімії, пральних порошків, засобів для чищення зазвичай містять не так багато компонентів (від 30 і вище) і складаються, як правило, із синтетичних пахучих речовин.

А от до найдорожчої категорії ароматів належать парфумерні композиції, оскільки до їх складу може входити до 150, а часом і більше інгредієнтів. Така композиція може містити велику кількість натуральних ефірних олій чи рідкісних компоненів для створення неповторного аромату парфумів.

Парфумерні віддушки використовують і в дорогих кремах та шампунях.

А для того, щоб не «переборщити» із парфумерними віддушками, існує рекомендоване дозування їх для різних виробів у процентному відношенні:

 мило (0,5-1%);

 косметичні креми (0,2-0,3%);

 гелі (0,2-0,3%);

 рідкі миючі засоби (0,1-0,5%);

 синтетичні миючі засоби (0,05-0,3%);

 вологі серветки (0,1-0,3%);

 аерозолі (до 20%);

 засоби для чищення (0,2-0,5%);

 свічки (до 5%).

Компанія-постачальник «Флоресанс-Парфюм» пропонує купити парфумерні віддушки найвищої якості від провідних європейських виробників. Уся наша продукція сертифікована в країні виробника і пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу в МОЗ України. А, отже, парфумерні віддушки від «Флоресанс-Парфюм» є дозволеними до використання у косметичних і парфумерних композиціях, що контактують зі шкірою. Замовляйте вже зараз на нашому сайті! Для оптових покупців діє гнучка система знижок!