Листи желатину використовують багато господинь. Це швидко і зручно. З появою інтернет-магазину компанії «Віп Продукт Україна», це стало доступно абсолютно всім. А чи знаєте ви, як саме виготовляють такий желатин? Читайте далі, буде цікаво.

Желатин є чистим білком, який витягується з сировини тваринного походження, що містить колаген. Колаген в свою чергу містить багато амінокислот, які є цінними речовинами для тіла людини.

Желатин так ретельно обробляється, що є чистою їжею - у нього не додають ніяких шкідливих добавок, в тому числі стабілізаторів, які позначаються літерою Е з номером. Він складається з приблизно 84% високоякісного білка, води та мінеральної солі. Желатин не містить жирів і вуглеводів, тому підходить для дієтичних продуктів.

Cекрети виробництва

Для виготовлення продукту компанія-виробник «Ewald-Gelatine GMBH» використовує виключно натуральні речовини зі свинячої шкіри. Щоб зробити розчинний у воді желатин, нерозчинний колаген із сировини проходить величезний шлях перетворень.

Для відбору сировини компанія «Ewald-Gelatine GMBH» встановлює високі стандарти - беруться тільки молоді здорові особини свиней. Виробництво желатину повністю автоматизоване. Весь виробничий процес - від відбору свинячих шкір до формування листів желатину відбувається під суворим контролем, постійно проводяться фізичні, хімічні, мікробіологічні перевірки. Готова продукція відповідає стандартам ISO 9001: 2008 і концепції HACCP.

Процес виробництва желатину складається з декількох етапів: підготовки сировини, фільтрації, концентрації, стерилізації з подальшою сушкою порошку желатину. Потім створюються листи желатину. Пластинки висушують і розрізають.

На відміну від звичайного розсипного желатину, який при використанні потрібно зважувати, желатин в пластинках вже дозований. Щоб його використовувати, пластинку потрібно залити будь-якою кількістю води, вона не вбере воду, а тільки розм'якшиться.

Желатин використовують всі!

Особливістю желатину, який на український ринок поставляє компанія «Віп Продукт Україна», є прозорість, яскравість та блиск, слабовираженний смак і запах.

Листовий желатин використовують в ресторанах і готелях, пекарнях, кондитерських та м'ясних виробництвах. Желатин додають у креми і фруктові пироги, желе та інші десерти. Його використовують при приготуванні м'ясних виробів, заливного та холодцю. На основі желатину виготовляють спеціальні плівки, в які упаковуються м'ясні делікатеси, в тому числі шинка.

Ви вже готували страви з пластинками желатину, які продає компанія «Віп Продукт Україна»? Купіть листи желатину в нашому інтернет-магазині!