Нині інтернет-магазин китайської медицини від компанії «Sigcess», яка працює більше ніж у 30-ти країнах світу, має в своєму асортименті справжнє джерело жіночої краси та шарму — капсули «Екстра-шарм» (для неї). Цей продукт — не гормональний, однак він здатен творити дива в жіночому організмі.

Сучасне насичене життя не завжди позитивно впливає на жіноче здоров'я, а тому зберегти природну красу та жіночність буває нелегко. Вчені дослідили, що за красиву фігуру, молодість та відмінні дітородні функції в жіночому організмі відповідають гормони — естроген та прогестерон. Ці гормони також підтримують оптимальну щільність кісток і допомагають відрегулювати роботу серцево-судинної системи. Але з віком яєчники, які продукують виробництво цих гормонів, поступово атрофуються, а тому в організмі знижується рівень таких необхідних жіночих гормонів, що й призводить до старіння і атрофії органів і тканин жіночого організму.

Жіночий вік і співвідношення гормонів:

 21-22 роки — період найбільш інтенсивного виділення гормонів жіночим організмом;

 30 років — кількість жіночих гормонів, які виробляє жіночий організм, знижується до 85%;

 50 років — кількість жіночих гормонів, які продукують яєчники, становить 60%;

 60 і більше років — рівень жіночих гормонів складає 1/4 від тієї кількості, яка була в молодому віці.

Що робити?

Це питання з віком починає турбувати майже кожну жінку, адже все частішими стають депресії, порушення менструального циклу, гінекологічні та інші захворювання... Однак вихід знайдено! І його підказала сама природа. Інтернет-магазин китайської медицини має на віртуальних вітринах унікальний препарат для прекрасної половини людства - капсули «Екстра-шарм» (для неї).

Для виготовлення капсул «Екстра-шарм» використовують натуральні рослини. Через те цей препарат містить велику кількість поживних речовин, він безпечний і відноситься до класу не гормональних оздоровчих продуктів харчування.

«Екстра-шарм» відновлює вироблення гормонів жіночим організмом та нормалізує їх рівень, а, отже, це повертає жінці її фізіологічні функції, підвищує імунітет та допомагає протистояти процесам старіння.

Симптоми, при яких вам варто звернутися в інтернет-магазин китайської медицини, придбати «Екстра-шарм» та почати його прийом:

1) передчасне послаблення функцій яєчників;

2) в'яла, груба, тьмяна, зморшкувата шкіра та поява пігментних плям;

3) болі у м'язах та суглобах, безсоння, дратівливість, викликані клімаксом;

4) болі у спині та ногах, нестача енергії, запальність, викликана зниженням рівня естрогену в жінок;

5) якщо починає розпливатися фігура.

Бажаєте бути чарівною та впевненою в собі жінкою? Завітайте в інтернет-магазин китайської медицини від компанії «Sigcess», зробіть своє замовлення капсул «Екстра-шарм» (для неї) та переконайтеся в ідеальному співвідношенні ціни та якості. Для постійних клієнтів компанія «Sigcess» надає знижки.